Uttam کومار خواسته های گلوله قطار بین حیدرآباد-ویجیاوادا

حیدرآباد: Telangana پرادش کنگره کمیته (TPCC) رییس جمهور در نلگندا MP سروان. N. Uttam Kumar Reddy روز پنجشنبه خواستار آن شد که مرکزی Governnment در نظر گرفتن شروع با سرعت بالا و یا گلوله قطار بین حیدرآباد و ویجیاوادا.

صحبت در بودجه راه آهن در Lok سبها امروز, Uttam Kumar Reddy یادآوری این مرکز است که اطمینان داده شد به Telangana دولت تحت آندرا پرادش ساماندهی قانون ایجاد یک مربی راه آهن کارخانه در Qazipet. او گفت: وعده باقی مانده است برآورده نشده در طول شش سال گذشته.

در حالی که درخواست راه آهن وزیر برای روشن شدن این مرکز را ایستاده در مورد این مسئله گفت: برای برخی از این دلیل اگر دولت نمی خواهند به سرمایه گذاری در این پروژه به دلیل کمبود بودجه و سپس آن را ممکن است در نگاه عمومی Private Partnership (PPP) ، او گفت که AP ساماندهی قانون تصویب شد توسط هر دو مجلس پارلمان و در نتیجه آن ضروری بود برای این مرکز به افتخار وعده های ساخته شده در این قانون به طوری که برای ایجاد اشتغال و همچنین به افتخار حرمت عمل می کنند.

Uttam Kumar Reddy گفت که راه آهن مسیر بین حیدرآباد, Telangana پایتخت و ویجیاوادا یکی از پایتختهای AP از زمان طول می کشد زمان سفر از نزدیک به شش ساعت. او گفت که وزارت راه آهن باید در نظر تخمگذار تا یک خط جدید از Chityal به Jaggayapet برای اجرای یک قطار با سرعت بالا از حیدرآباد به ویجیاوادا. او گفت حیدرآباد – ویجیاوادا یکی از شلوغ ترین مسیرهای در هند.

او گفت: هر بالا سخنرانی قطار بین حیدرآباد و ویجیاوادا در یک مسیر کوتاه خواهد بود از نظر مالی مناسب برای راه آهن. بیان کرد که نخست وزیر نارندرا بود جمع قطار گلوله از احمدآباد به بمبئی او گفت که او مطمئن بود در مورد پیشرفت آن و یا کارآیی اقتصادی. اما او گفت: یک سرعت بالا traij و یا یک گلوله قطار از حیدرآباد به ویجیاوادا خواهد بود از لحاظ مالی و از لحاظ اقتصادی قابل دوام.

او همچنین خواستار آن شدند که مسافران قطار اجرا می شود در مسیر بین Jaggayapet – Melacheruru – Mettapally – میریلگودا که در حال حاضر مورد استفاده قرار گیرد تنها برای اجرای قطار مغازه. با اشاره به ارائه داده شده توسط راه آهن مقامات وزارت او گفت: وجود دو نقشه راه آهن هند است. یکی از چهار گوش نقشه که متصل به شهرستانها عمده و دوم مورب نقشه. او گفت: حیدرآباد نیست شکل یا در نقشه چهار ضلعی و یا مورب نقشه که در آن راه آهن را تسریع پروژه ها.

بودن 5 بزرگترین و سریعترین رشد شهر حیدرآباد باید شامل در قطر پروژه. او همچنین خواستار آن شدند که یک شاتل قطار باید اجرا شود چند بار در روز از Melacheruvu به میریلگودا به حیدرآباد و برگشت.

SIASAT اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>