USCIRF متهم هند از نقض آزادی مذهبی MEA رد

دهلی نو: دولت در روز سه شنبه مورد ایالات متحده کمیسیون آزادی بین المللی مذهبی (USCIRF) برای قرار دادن هند در میان لیست کشورهایی که نقض آزادی مذهبی.

این USCIRF تعیین شده هند به عنوان یک کشور از نگرانی های خاص در آزادی مذهبی در کنار پاکستان, عربستان سعودی, سوریه, ایران, کره شمالی و چین و روسیه و دیگران.

این 14 کشور قرار داده شده در فهرست ” نگرانی های خاص با توجه به USCIRF هستند کسانی که “دولت در تعامل و یا تحمل سیستماتیک مداوم نقض فاحش آزادی مذهبی”.

این USCIRF مستقل دولت فدرال نهاد راه اندازی کنگره آمریکا برای نظارت و گزارش در مورد آزادی مذهبی در جهان است.

“ما شاهد مصونیت از مجازات برای خشونت توسط بازیگران غیر دولتی علیه اقلیت های مذهبی” USCIRF صندلی تونی پرکینز گفت: در مورد هند است.

در واکنش به شدت به دولت ایالات متحده پانل حرکت وزارت امور خارجی سخنگوی Anurag Srivastava گفت: “ما رد مشاهدات در هند در USCIRF گزارش سالانه.”

توصیف USCIRF نظرات در برابر هند به عنوان “مغرضانه و tendentious” و “جدید” این سخنگو گفت: “اما به این مناسبت آن ارائه اطلاعات نادرست رسیده سطوح جدید است. از آن شده است و قادر به حمل خود کمیسیون در آن تلاش.”

دولت گفت که این توجه از آن به عنوان “یک سازمان از نگرانی های خاص و درمان آن درآمده است.”

صحبت کردن با رسانه ها USCIRF نایب رئیس نادین Maeinza گفت: “شاید شدیدترین و نگران کننده ترین بدتر شدن شرایط آزادی مذهبی در سال 2019 شد و در هند بزرگترین دموکراسی در جهان است.”

منبع: سرپرستان ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>