Jack Ma آسیا ثروتمندترین فرد با ارزش خالص $42.3 میلیارد دلار است. وانگ او/گتی ایماژ

به عنوان ایالات متحده مواجه شدید کمبود Covid-19 تست مواد مورد نیاز برای کمک به مقامات بهداشت عمومی درست درک دامنه coronavirus همه گیر در خاک آمریکا و چین ثروتمندترین مرد Alibaba موسس گروه جک ما اهدا کرده است 500,000 تست کیت به علاوه یک میلیون ماسک صورت برای آمریکا

همچنین نگاه کنید به: چگونه بیل گیتس فکر می کند ما باید در پاسخ به شیوع کروناویروس

اولین دسته از این لوازم را در شانگهای در روز یکشنبه و در حال حاضر در مسیر به شیکاگو. “همه بهترین دوستان ما در آمریکا” Ma توییتی در روز یکشنبه. همچنین اولین پست در توییتر که به دست آورد بیش از 50000 و از جمله توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی را در عرض چند ساعت.

“نقاشی از کشور خود من تجربه سریع و دقیق تست و کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای حرفه ای پزشکی موثر در جلوگیری از گسترش ویروس” کارشناسی ارشد گفت: در بیانیه ای خود را از طریق خیریه, Jack Ma پایه و اساس است.

گسترش سریع Covid-19 در آمریکا در چند هفته گذشته موجب شده است در سراسر کشور ولگردی و قانونی شکنی خرید برای محصولات حفاظتی به خصوص دست عفونی ماسک صورت و کاغذ توالت باعث کمبود در سوپر مارکت ها در سراسر کشور است. بیشتر نگران کننده است این است که کمبود تست کیت. با توجه به خودی کسب و کار در ایالات متحده دارای بالاترین Covid-19 آزمون سرانه در میان کشورهای توسعه یافته آمار توسط ویروس.

کمبود عمدتا نهفته در کیت به نام معرف استفاده می شود که برای استخراج RNA از ویروس در نمونه های گرفته شده از بیماران. کارشناسان بهداشت و درمان گفت: کمبود در ایالات متحده آمریکا است که در بخشی به دلیل تقاضای بالا برای مواد دیگر coronavirus-آمار کشورها از جمله ایتالیا و کره جنوبی و چین است. “[آنها] استفاده کرده اند و بسیاری از آنها است. آنها راه جلوتر از ما در تست” راد Hochman مدیر عامل شرکت مشیت سنت جوزف نظام سلامت گفت: کسب و کار خودی.

“همه گیر ما امروز دیگر می توان توسط هر فرد کشور است. بلکه ما نیاز به مبارزه با این ویروس با کار دست-در-دست” کارشناسی ارشد گفت: در بنیاد بیانیه. “در این لحظه ما نمی تواند ضرب و شتم این ویروس مگر اینکه ما از بین بردن مرزهای به منابع و به اشتراک گذاری ما می دانیم چگونه و چه سخت به دست آورده درس.”

کارشناسی ارشد بنیاد گفت: همچنین منابع و اهدا لوازم به ژاپن و کره جنوبی و ایتالیا و ایران و اسپانیا.

Ma در میان اولین میلیاردرهای همراه با بیل گیتس اعلام کمک های مالی برای حمایت از تحقیقات پزشکی و پیشگیری تلاش های مربوط به Covid-19. او متعهد 100 میلیون یوان ($14.5 میلیون دلار) از طریق بنیاد خود را در اوایل فوریه.

کارشناسی ارشد به تازگی رتبه بندی به عنوان ثروتمندترین فرد در آسیا (و 18 ثروتمندترین در جهان) توسط میلیاردرهای بلومبرگ شاخص. او یک ارزش خالص $42.3 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im