ما موزه کارگران گذاشته با توجه به Coronavirus هستند بدانند چه می آید بعدی

موزه هنرهای معاصر در لا گذاشته همه 97 از آن پاره وقت کارکنان این هفته است. فردریک J. BROWN/خبرگزاری گتی ایماژ

در طول زمان از coronavirus ناشی از اضطراب برای جهان شهروندان آمریکایی کارگران بشدت در حال تجربه شرایط فاجعه بار. روز پنج شنبه در نیویورک تایمز گزارش داد که بیش از 3 میلیون نفر در ایالات متحده در زمینه بیکاری در هفته گذشته و مستمر فروپاشی اقتصادی است که مطمئن شوید که به دنبال به عنوان ورشکستگی و تعطیلی کسب و کار ترکیب. با توجه به ناگهانی خطرات ناشی از اجتماعات موزه و گالری کارکنان در حال پیدا کردن خود گذاشته furloughed و یا در غیر این صورت به حالت تعلیق در برزخ; انتظار برای هر نشانه ای که همه چیز ممکن است به حالت عادی بازگشت روزی به زودی. برای کارگران که درآمد بستگی به کنسرتهایی در چندین موزه های مختلف, همه چیز هستند به خصوص نامشخص است.

رایان لنتینی های صوتی و بصری تکنسین گذاشته شد از موزه هنرهای معاصر در لس آنجلس در مارس 24 بعد از کار وجود دارد به مدت سه سال به عنوان کارمند موقت. “این یک طراحی من سعی کردم به موزه را تغییر دهید چون من در ساختمان هر هفته” لنتینی گفت. او همچنین عضو چانه زنی واحد برای مکا اتحادیه که برنامه ریزی شده بود به انجام آن چانه زنی جلسه با موزه و وکلای آن روز که لنتینی و هر پاره وقت کارمند گذاشته شد ، “وجود دارد هیچ صحبت از قطع در این لحظه” لنتینی اضافه شده است. “من چهار یا پنج شغل آزاد. من سمعی بصری تکنسین در آکادمی موزه تصاویر متحرک و من هم شنیده ام و نه چیزی از آنها. در این کار من فقط یک preparator بنابراین من فقط در به انجام نمایشگاه کار می کنند. مکا است که من به طور منظم کار. این بنیاد از درآمد من است.”

همچنین نگاه کنید به: چه کسی است که درک Fordjour هنرمند در یک حقوقی Dustup با رابرت Blumenthal گالری ؟

در شهر نیویورک هنرمند و پاره وقت هنر هندلر ویلیام نورتون گذاشته شد از مقام خود به عنوان کارگر موقت در Whitney Museum of American Art جمعه گذشته است. نورتون که 67 گفت: ناظر است که او به نظر می رسد به جلو به بازگشت به کار خود را زمانی که همه چیز آرام پایین. “ویتنی پشتیبانی از اتحادیه” نورتون گفت. “آنها عشق و مراقبت از خود, بله, زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت ما همه در حال رفتن به عقب. همه ما می دانیم آنچه در این موزه نیاز دارد; ما کارکنان است.”

خوشبختانه و متاسفانه من شده است با در نظر گرفتن بسیاری از اضافه کاری و من شده است با در نظر گرفتن بسیاری از مشاغل جانبی چون من و من به شات و من قصد دارم به آنها را جایگزین این سال” نورتون اضافه شده است. “حتی با مدیکر که قراره من هزینه $4,500 و من را نجات داد تا پول برای آن که پس از من که به زندگی می کنند برای چند ماه آینده.”

چگونه کشورهای دیگر در حال مراقبت از خود را خلاق و فرهنگی کارگران قابل توجه است: در آلمان یک بسته کمک از $54 میلیارد دلار وعده داده شده به مردم خود اشتغالی و کسب و کارهای کوچک و این کمک ها نیز به طور خاص می تواند تمدید شود به هنرمندان است. آلمانی مستاجران خواهد بود محافظت از اخراج اگر آنها قادر به پرداخت اجاره و تعمیم امنیت اجتماعی در دسترس خواهد بود برای شش ماه به طوری که مردم می توانید شروع به عقب بر گردیم روی پای خود را.

در ایالات متحده در ضمن 2 تریلیون دلار اقتصادی طرح امداد به تازگی توافق توسط کنگره ارائه می دهد تنها یک بار پرداخت 1200 $برای اکثر بزرگسالان و هنوز هیچ نشانه ای وجود دارد که یک ملی اجاره تعلیق اعلامیه در راه است. علاوه بر این بسیاری از فرفره اقتصاد کارگران در ایالات متحده آمریکا در حال حاضر نمی واجد شرایط برای مزایای بیکاری به دلیل شکسته طبیعت آزاد اشتغال است.

فرو رفته در عدم قطعیت و قادر به رفتن در مورد زندگی به طور معمول گذاشته و هنرهای کارگران چپ به سادگی نشستن در خانه های خود و نگرانی. ویلیام نورتون با فقدان هر چیز دیگری را فراموش کرده و خود را از سر گرفت عمل هنری. “من فقط به پایان رسید ده پا و ده پا قطعه و آن را به من در زمان ماه به پایان آن” او گفت:. “من با استفاده از این زمان چون اگر من مریض من قادر نخواهد بود به آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>