ما رهبری برای ‘دشوار’, ‘درد’ دو هفته: مغلوب ساختن پیشی جستن

واشنگتن: آمریکا رهبری برای یک “رابطه جنسی خشن دو هفته” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که مردم را به آماده شود برای “روز سخت” پیش به عنوان کشور دعوا سرعت گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس که کاخ سفید پروژه می تواند ادعا می کنند یک تا دو لاخ زندگی در طول دو هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان آمد و به عنوان دبورا بیکس یک عضو از کاخ سفید نیروی کار در coronavirus بر اساس یک مدل از داده های واقعی از زمین گفت: مرگ و میر در ایالات متحده می تواند بین 100,000 تا 200,000 با اجرای دقیق موجود کاهش اقدامات از جمله اجتماعی فاصله تا مارس 30.

اگر هیچ اقدامی بودند گرفته شود مرگ و میر می تواند بین 1.5 میلیون و 2.2 میلیون Brix گفت: در یک روز زمانی که تایید تعدادی از عفونت کروناویروس در آمریکا با توجه به Worldometer سایت سر به فلک کشید بیش از 188,000 اضافه کردن بیش از 24 ، 000 مورد جدید در یک روز و مرگ و میر افزایش به 3,867.

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت که پیش رو” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه در یک جلسه مطبوعاتی که در حال حاضر تبدیل به روزانه خود را coronavirus کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید برای بیش از 10 روز است.

“ما در حال رفتن به رفتن را از طریق بسیار دشوار دو هفته و سپس امیدوارم همانطور که کارشناسان پیش بینی می کنند که من فکر می کنم بسیاری از ما پیش بینی پس از مطالعه آن خیلی سخت است ما می رویم به شروع به دیدن برخی از املاک نور در انتهای تونل. اما این است که رفتن به بسیار دردناک بسیار بسیار دردناک دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در این سناریو ترسناک که در آن روزانه مرگ و میر را نگه می دارد در پریدن در نرخ بی سابقه ای و بیش از 250 میلیون نفر از جمعیت آمریکا شده است مجبور به ماندن در خانه های خود از رئیس جمهور خواسته هموطنان خود را به مثبت و همکاری در این جنگ در برابر ارتش نامرئی از coronavirus.

“من می خواهم به مردم امید. من پریمیر برای کشور گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال انتخاب مجدد او در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

کمپین آمده است به وقفه و بعید است به احیای در چند ماه آینده. اجتماعی فاصله اقدامات در حال حاضر شده است برای دیگر تمدید 30 روز تا مارس 30. کشور است که انتظار می رود به اوج در coronavirus در اواسط ماه آوریل است.

“ما در حال رفتن را از طریق بدترین چیز این است که این کشور احتمالا تا به حال دیده می شود. نگاه ما – جنگ داخلی از دست دادیم 600,000 مردم درست است ؟ در اینجا یک چیز به حال ما کاری نیست ما را از دست داده اند بسیاری از بار است. اما ما چیزی پس از آن رفتن به, امیدوارم, راه, زیر, که,” او گفت:.

“اما شما می دانید که ما از دست دادن بیشتر در اینجا به طور بالقوه نسبت به شما از دست دادن در جنگ جهانی به عنوان یک کشور است. بنابراین وجود دارد چیزی مثبت وجود دارد هیچ چیز در مورد آن, من می خواهم به مردم در این کشور امیدوارم. من فکر می کنم این بسیار مهم است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ایالات متحده در میان بزرگ ملی محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این است که “بر خلاف هر که ما تا کنون با آن مواجه قبل از همه شما آن را ببینید شما آن را ببینید احتمالا بهتر از بیشتر است. ما در جنگ با ویروس مرگبار” او گفت:.

“موفقیت در این مبارزه نیاز به کامل مطلق اندازه گیری جمعی ما قدرت عشق و ارادت. بسیار مهم است. هر یک از ما دارای قدرت از طریق خود ما انتخاب ها و اقدامات برای نجات زندگی آمریکایی و نجات آسیب پذیر ترین در میان ما; همین دلیل است که ما واقعا باید به آنچه که همه ما می دانیم راست است,” او گفت:.

“هر شهروند است که به نام بر و فداکاری. هر کسب و کار است که خواسته به تحقق آن وظیفه مقدس. در هر جامعه است تغییرات اساسی به ما چگونه زندگی, کار و ارتباط برقرار کردن و هر روز و من شگفت زده نمی شود برای دیدن این رفتن طولانی به آینده زمانی که این ویروس از بین رفته است و شکست” رئیس جمهور گفت:.

تا کنون نیویورک به تنهایی حساب برای 75,795 تایید موارد coronavirus و 15,50 مرگ و میر. در مقایسه با چین از جایی که آن را تمام شده در نوامبر-دسامبر قاب زمان تا به حال 81,518 موارد و 33,05 مرگ و میر.

در علاوه بر این به نیویورک تا سهشنبه نه متحده گزارش شده بود بیش از 5000 تایید موارد coronavirus. کشورهای در حال نیوجرسی کالیفرنیا و میشیگان و فلوریدا, ماساچوست, ایلینوی, Washington, لوئیزیانا و پنسیلوانیا است. شانزده کشورهای دیگر تا به حال بیش از 1000 تایید موارد coronavirus.

در حالی که این بیماری کشنده است گسترش مانند آتش سوزی از ساحل به ساحل بیش از 100 مرگ و میر گزارش شده در حداقل هشت متحده, New Jersey, کالیفرنیا, میشیگان, Washington, لوئیزیانا, گرجستان, و ایلینوی. نیویورک در صدر لیست با بیش از 15,50 مرگ و میر.

اعضای کاخ سفید نیروی کار در Coronavirus اظهار داشت که آنها بیرون کشیدن تمام منابع برای پایین آوردن پیش بینی شده تعداد مرگ و میر.

“امید ما این است که برای دریافت به عنوان آنجا که ما احتمالا می تواند. این سازی که دکتر Birx نشان داد پیش بینی کرد که تعداد که شما را دیدم. ما قبول نمی کنیم که شماره که چه خواهد بود. ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای رسیدن به آن حتی به طور قابل توجهی پایین که گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر و یک عضو از کاخ سفید نیروی کار در Coronavirus.

“این چیزی است که ما نیاز به پیش بینی اما این بدان معنا نیست که این چیزی است که ما در حال رفتن به قبول. ما می خواهیم به انجام این کار بسیار بهتر از این که” او به خبرنگاران گفت: در پاسخ به یک سوال.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>