ما Coronavirus وظیفه نیروی ابراز نگرانی از وضعیت در نیویورک

واشنگتن: ابراز “نگرانی عمیق”بیش از افزایش تعداد رمان coronavirus موارد در نیویورک و شهری آن منطقه از اعضای ما Coronavirus نیروی کار خواسته اند که همه کسانی که در سمت چپ این شهرستان در چند روز گذشته به خود قرنطینه خود را برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده است.

نیویورک دیدم حداقل 53 کشته و حدود 5000 مورد جدید در روز سه شنبه. این شهرستان تا کنون گزارش شده بیش از 25000 COVID-19 موارد و 210 مرگ و میر.

با توجه به Worldometer یک وب سایت که کامپایل COVID-19 موارد نزدیک به 10,000 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در سراسر کشور در روز سه شنبه به تنهایی در نظر گرفتن تعداد کل عفونت به اطراف 54,000 در حالی که تعداد تلفات رسید و توسط 150 نفر در یک روز در آوردن مجموع آن به حدود 700.

کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی تماس در هر یک از آمریکایی اولین و مهمترین اگر شما در شهر نیویورک شهری و یا در جای دیگر به این دستورالعمل که ما صادر شده و جلوگیری از غیر ضروری سفر.

“اما برای هر کسی که در منطقه متروپولیتن نیویورک که سفر ما وظیفه نیروی دلگرم کننده شما را به نظارت بر خود را به حرارت حساس به علائم و ما می خواهیم هر کسی که به سفر خارج از شهر نیویورک در منطقه شهری به هر نقطه دیگری در کشور به خود منزوی برای 14 روز معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر وظیفه نیروی خبرنگاران در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز سه شنبه.

توصیف نیویورک به عنوان یک خطر منطقه پنس گفت که آنها ادامه خواهد داد به افزایش منابع به دلیل گسترش این بیماری در این شهرستان است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بیش از 2.4 میلیون چهره سپر 1.9 میلیون فولاد لباسهای 13.5 میلیون و بیش از 4000 هواکش در حال تحویل به نیویورک از نظر وضعیت رو به وخامت.

ما عمیقا نگران شهر نیویورک و نیویورک, مترو, منطقه, دبورا Birx عضو مجلس Coronavirus نیروی کار گفت.

Birx گفت که حدود 56 درصد از تمام موارد در ایالات متحده در حال بیرون آمدن از New York metro منطقه است.

“شصت درصد از تمام موارد جدید در حال بیرون آمدن از مترو نیویورک منطقه و 31 درصد از مردم تن به این بیماری Brix گفت.

این بدان معنی است چرا که آنها هنوز هم در 31 درصد مرگ و میر در مقایسه با دیگر مناطق کشور است که ما می تواند تاثیر بسیار زیادی اگر ما با هم متحد او اضافه شده است.

این به این معنی که در همه جا آنها باید به دنبال دستورالعمل ریاست جمهوری که قرار شد از هشت یا نه سال پیش و این مهم خواهد بود, او گفت:.

اما به هر کس که چپ نیویورک در طول چند روز گذشته به دلیل نرخ تعدادی از موارد شما ممکن است در معرض قبل از اینکه شما را ترک نیویورک, او گفت:.

هر کسی که در نیویورک بودم باید خود quarantining برای بعد از 14 روز به اطمینان حاصل شود که ویروس نیست به دیگران بدون توجه به جایی که آنها رفته اند آیا آن را فلوریدا و کارولینای شمالی و یا به دور می رسد از لانگ آیلند Brix گفت.

و اشاره کرد که موارد جدید در سراسر لانگ آیلند Brix گفت که این نشان می دهد مردم مجبور به ترک شهر و از آن خواهد شد بسیار مهم برای کسانی که افراد را به خود قرنطینه خود را در خانه های خود را بیش از 14 روز به مطمئن شوید که آنها نمی تصویب این ویروس به دیگران بر اساس زمان است که آنها به سمت چپ نیویورک.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) توصیف وضعیت در نیویورک به عنوان بسیار جدی است.

این یک وضعیت جدی. آنها وحشتناکی رنج می برد از طریق هیچ گسل از خود را. اما آنچه که ما در حال حاضر شاهد است که مردم می خواهید برای دریافت از نیویورک, او گفت:.

آنها در حال رفتن به فلوریدا, آنها در حال رفتن به جزیره آنها در حال رفتن به مکان های مختلف است. این ایده اگر شما نگاهی به آمار نگران کننده است.

“در حدود یک در هزار از این افراد در حال آلوده است که حدود 8 تا 10 برابر بیشتر از مناطق دیگر که بدان معنی است که زمانی که آنها به محل دیگری برای ایمنی خود را و آنها را هم به دقت و نظارت خود Fauci گفت.

اگر آنها بیمار آنها باید آن را به توجه پزشک و گرفتن آزمایش ،

همچنین این ایده را در مورد خود جدا برای دو هفته بسیار مهم خواهد بود چرا که ما نمی خواهیم که به یکی دیگر از صندلی نقطه به سایر نقاط کشور در هر کجا که بروید و سپس ثالثا فقط یک نظر در مورد مواد مخدر و تست مواد مخدر, آمریکایی, دکتر گفت:.

سپاه مهندسی ارتش و گارد ملی در حال ساخت چهار بیمارستان امکانات در این شهرستان است که عملیاتی خواهد شد بسیار به زودی ،

علاوه بر این آنها در ساختمان چهار جداگانه امکانات پزشکی در بخش های مختلف دولت است.

ما همچنین استقرار نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی است که می تواند از ورود در بندر نیویورک در نه چندان دور آینده. این است که در پایان آن نگهداری او اضافه شده است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>