UPSC به SSC بانک ها به راه آهن: 7 اسناد و مدارک مورد نیاز برای درخواست دولت شغل

گم شده و یا نادرست اسناد و مدارک می تواند ابطال کل روند درخواست برای یک شغل دولتی. نگران نباشید ما رو شما پوشش داده شده است.

Eبسیار در سال lakhs از مردم درخواست برای مشاغل دولتی در بخش هایی مانند راه آهن و بانکداری UPSC و وزارتخانه ها با امید به آینده خود را امن. اما از دست رفته و یا نادرست اسناد و مدارک می تواند خراب کردن کل روند درخواست.

ارتقاء

نگران نباشید ما رو شما پوشش داده شده است.

هر چند نیاز به اسناد و مدارک حقوقی متفاوت از یک سازمان دیگر ما باید وارد یک مجموعه ای از اسناد است که می تواند برای تقریبا همه دولت امتحانات.

  • شناسایی اثبات

این است که مهم ترین سند است. اگر یک نامزد نمیتواند ایجاد هویت آنها ممکن است خطر رد درخواست خود فرم. آپلود خود را Aadhaar کارت امن ترین گزینه به عنوان آن را شناسایی بیومتریک بیش از حد.

اگر شما لازم نیست که یک Aadhaar کارت و سپس شما می توانید کردهاید نزدیکترین ثبت نام مرکز اینجا و کتاب یک قرار ملاقات برای ثبت نام اینجا را.

دیگر دلایل شناسه شامل پان کارت تولد, گواهی, گواهینامه رانندگی, رای دهندگان را شناسایی و یا گذرنامه.

  • اثبات تولد

تولد مدرک مورد نیاز است برای مطابقت با سن معیار برای این کار استفاده شود. این مقامات همچنین صلیب-بررسی سن ذکر شده در سند با تاریخ در علامت ورق.

تمام اسنادی که تاریخ تولد شما, ماه و سال قابل قبول هستند. این شامل گذرنامه, Aadhaar کارت پان کارت پان کارت و شناسنامه.

شما همچنین می توانید اثبات سن خود را با ارائه خود را 10th school leaving certificate.

نحوه درخواست برای گواهی تولد آنلاین و آفلاین روند

  • طبقه/ طبقه اثبات:

طبقه یا دسته گواهی الزامی است برای واجد شرایط برای رزرو سهمیه. نامزدهای متعلق به OBC ST یا ارشد می توانند کاست و اقامتگاه گواهی با عکس و نشانی صادر شده توسط دولت به عنوان مدرک. منطقه دولت در مناطق روستایی و شهری شرکت ها در مناطق شهری می تواند موضوع طبقه گواهی.

ارتقاء

افراد معلول (PWD) نیاز به ارائه گواهی از کار افتادگی صادر شده توسط هیئت پزشکی از حداقل سه نفر از پزشکان بموقع تشکیل شده توسط دولت و یا دولت مرکزی تحت PWD عمل می کنند.

برای نامزدی در زیر افراد معلول رده نامزدها با حداقل 40 درصد از کار افتادگی واجد شرایط هستند. دانلود فرم درخواست اینجا.

  • آموزش اثبات

بسته به نوع پست شما را برای اعمال شما خواسته خواهد شد که به ارائه آموزش مدرک. اما یک مشترک حداقل مورد نیاز برای هر شغل دولتی ارشد ثانویه گواهی یا پاس 10 گواهی. جدای از آن, حفظ 12th, کارشناسی, کارشناسی ارشد, قبولی گواهینامه های آماده.

اگر شما از دست رفته خود را اصلی گواهینامه ها شما می توانید آنها را تهیه و از خود موسسه آموزشی.

  • سواد رایانه اثبات

همانطور که بیشتر و بیشتر کار پروفایل برای مواضع روحانی در حال تبدیل شدن به دیجیتالی داشتن دانش پایه کامپیوتر الزامی است.

جدا از تجهیز گواهی مدرک دوره های آموزشی برای افراد همان شما می توانید همچنین ارائه گواهی برای کامپیوتر ،

  • تجربه کاری

یک تسکین, نامه, ارائه, نامه, فرم استخدام ، از شرکت قبلی به برخی از معمول استفاده می شود اسناد و مدارک مورد قبول برای یک دولت کار نرم افزار.

اگر شما مطمئن نیستید که آیا اسناد و مدارک پذیرفته می شود شما همچنین می توانید با ذکر جزئیات تماس خود را از کارفرمایان قبلی.

هیچ نرم افزار آنلاین کامل و بدون آپلود اخیر گذرنامه اندازه عکس. حفظ یدکی کپی از عکس شما آپلود در فرم درخواست. شما می توانید آنها را در حالی که رفتن برای مصاحبه.

این نیاز در مورد قالب رنگ پس زمینه متفاوت از آژانس به آژانس. بهترین راه برای اطمینان از صحیح مشخصات است به دقت بخوانید و اطلاع رسانی منتشر شده توسط بخش دولتی.


همچنین به عنوان خوانده شده: بالا 10 دولت بانک امتحانات در هند: واجد شرایط بودن در آزمون الگوی & بیشتر


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>