UPSC CSE 2020: IAS افسر سهام 8 نکته که به او کمک کرد تا کرک امتحان

“پیدا کردن آتش در شما آن را به کار. آن مهم است برای پیدا کردن یک دلیل که چرا شما می خواهید به ترک معاینه. این است که میل که شما را از طریق بار دشوار و حتی می گوید:” Dhivya, IAS دسته ای-2015

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected]com برای جزئیات بیشتر.


منf شما در حال آماده سازی برای امتحانات خدمات مدنی (CSE) و سپس شما باید یک تجربه یا همه این احساسات در برخی از نقطه در طول آماده سازی خود را – خیلی خسته است که کلمات شنا در سر خود را ؟ احساس قطع از جهان ؟ فشار نصب داشتن کافی نیست ؟ مایل به آن است ؟

Relatable? سپس اجازه دهید 2015-دسته ای IAS Dhivya Loganathan راهنمای شما باشد. این زن با یک هرگز-می گویند-die نگرش رو دو شکست قبل از او ترک خورده و راه خود را به معتبر مدار رکن چهارم دموکراسی ما با تمام هند رتبه 402.

خوانده شده در برای پیدا کردن چه کار می کرد برای Dhivya و چیزی که او خواسته انجام داده بود در حالی که آماده شدن برای CSE.

8 استراتژی است که کار را برای Dhivya

بازنمودی تصویر

1. پیدا کردن آتش

“پیدا کردن آتش در شما این کار را انجام,” او می گوید که ما شروع. آن مهم است برای پیدا کردن که یکی از دلایل چرا شما می خواهید به ترک معاینه. “این است که میل که شما را از طریق بار دشوار می گوید:” Dhivya.

داشتن پاک معاینه Dhivya می گوید که او در زمان خودش یک ذره بیش از حد به طور جدی در طول زمان او آماده شد. “بررسی شد مانند یک شمشیر گردن من” او بازگو. “تا آنجا که شما وقت خود را برای جشن پیروزی نیز لذت بردن از فرایند گرفتن وجود دارد می گوید:” Dhivya.

2. متعهد به برنامه

“این که آیا آن است که به مطالعه برای 10 یا 4 ساعت در روز ضروری است که جزوات تدوین یک برنامه خود را قبل از آنها شروع به آماده سازی می گوید:” Dhivya. آن را نه تنها به ارمغان می آورد در نظم و انضباط بلکه میزان زیادی از تعهد به تهیه. همچنین کمک می کند تا جلوگیری از این عادت مضر از گاز گرفتن بیش از شما می توانید از جویدن. بنابراین تنظیم یک جدول زمانی الزامی است که به شما کمک کند خود را تلو تلو خوردن صعود دشوار.

3. نیش می زنند به اندازه اسلات برای تمرین

“به صبر کنید تا زمانی که شما کامل درسی و سپس تمرین ممکن است بهترین استراتژی می گوید:” Dhivya. آن مهم است برای آماده سازی و تمرین به طور همزمان. او می رود “” کلید برای ترک این سؤال نهفته است در عمل. من توصیه می کنم تمام جزوات به تمرین نوشتن پاسخ روزانه است.”

برای این او می گوید: جزوات نیاز به حک کردن برخی از زمان در هر روز است. او خواستار پیدا کردن تمام نیش اندازه اسلات هم که به راحتی می توان یافت. برای مثال تلاش دو سوال بعد از ناهار هر روز یا شاید دو شب فقط قبل از اینکه شما باد. “آن را به یک عادت و شما ببینید که چقدر آسان تر از آن می شود در پایان” او توصیه می کند.

4. حک کردن زمان برای خودتان – به تماشای یک فیلم

Dhivya Loganathan

“این یک چیز من در حسرت انجام می گوید:” Dhivya. او توصیه می کند که هر داوطلب نگاهی به برخی از زمان را برای خود در طول آماده سازی برنامه. پینوشت خود دبستان روز او می گوید: “من هرگز در زمان هر زمان به تماشای یک فیلم در آن زمان و من آرزو می کنم من تا به حال. من می دانم در حال حاضر چه مقدار از تفاوت تماشای یک فیلم خوب می تواند به یک چشم انداز است.”

او را تشویق می کند جزوات برای تماشای فیلم است که افشای آنها به نه فقط یک جهان بینی متفاوت اما همچنین فیلم که جرقه جاه طلبی. “شما خواهد شد شگفت زده چقدر شما می توانید از تماشای فیلم خوب است. آن را به شما نشان می دهد تصویر بزرگتر است و ملزم به ماندن با شما و بسیاری دیگر می گوید:” Dhivya. این کمک می کند تا رسیدن به دوقلو اهداف از تحریک و آرامش است.

5. استفاده از آنلاین ابزار آموزشی

“شده است وجود دارد یک رشد نمایی در e-یادگیری ابزارها و یکی باید با استفاده از این. بزرگترین مزیت این ابزار آنلاین است که شما دسترسی به آنها را از هر جایی می گوید:” Dhivya. باید ورزش احتیاط در حالی که trawling اینترنت. زمان از اهمیت زیادی برخوردار طول CSE آماده سازی است. بنابراین هنگامی که شما در پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید یک وب سایت است که شما را پیدا مفید – سپس چوب به آن. آیا رفتن به شکار برای راه های جدید هر روز و وقت خود را هدر.

6. قدرت موثر یادداشت

“یکی از چیزهایی که من یاد گرفتم و سعی کردم به دنبال این بود که مختصر یادداشت ها. یادداشت موثر هستند تنها زمانی که شما قادر به آن جا همه را به 2 یا 3 صفحات در اکثر می گوید:” Dhivya. ساخت حجیم یادداشت نمی خواهد در خدمت هدف در طول بررسی.

“تجدید نظر است که به عنوان مهم به عنوان آماده سازی و نتیجه را یادداشت خواهد کرد که نگه داشتن شما را در جا خوب می گوید:” Dhivya.

7. پیدا کردن سفر خود را و آن را خود!

Dhivya

قبل از اینکه شما شروع به آماده سازی آن مهم است به درک که هر داوطلب می رود از طریق خود و یا سفر خود را. مقایسه خود با دیگری داوطلب خواهد بود و بدون استفاده است. “آن را در کنار غیر ممکن است برای کنترل ذهن انسان و مقداری از مقایسه خواهد خزش می گوید:” Dhivya. “زمانی که شما با استفاده از این را به نفع خود و کار سخت تر از آن است که خوب,” او می گوید.

ارتقاء

“به یاد داشته باشید که هر طالب همراه با سهم خود را از مبارزات بنابراین در حالی که با الهام از آن یک چیز است, مقایسه کمک نمی کند می گوید:” Dhivya. “من احساس بسیار پایین چندین بار و سوگواری در مورد چگونه زندگی ناعادلانه است اما هرگز کمک کرد تا خودتان را انتخاب کنید و نگه دارید راهپیمایی.”

8. قدم به عقب و تنفس

طبیعی است که به احساس فشار افزایش طول ماه های منتهی به معاینه اما Dhivya می گوید این است که مهم است به درک زمانی که به یک گام به عقب و نفس کشیدن. “صبور باشید و ماندن و تمرکز بر روی آنچه شما می خواهید برای رسیدن به می گوید:” Dhivya.

“رویکرد بررسی بسیار مثبت طرز فکر. حتی پس از پاکسازی امتحانات فراموش نمی کنم که شما وارد کرده اند. در واقع, آن است که فقط در ابتدا و در طول راه ممکن است وجود دارد بسیاری از چالش ها و نا امیدی ها به صورت. خودتان را کنترل کنید!,” او می گوید.

در اوایل گفتگو با بهتر هند, Dhivya صحبت در مورد انگیزه ی او برای پیوستن به این سرویس و راهنمایی در مورد چگونه به نظر می رسد برای مصاحبه. همه چیز در مورد آن را در اینجا.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>