‘آپلود’ آخرین نشان می دهد درمان زندگی پس از مرگ به عنوان شبیه سازی

robbie amell upload amazon prime video

“من احساس می کنم کاملا واقعی و زنده” ناتان (Robbie Amell) می گوید از او دیجیتال زندگی پس از مرگ در اولین قسمت از ها. آمازون نخست تصویری

Greg Daniels’ جدید آمازون نخست سری ویدئو ها تبدیل زندگی پس از مرگ به یک محل آشنا. در نشان دادن ناتان (Robbie Amell) ارسال شده است به یک نوع از چهار فصل deluxe V. R. املاک و پس از او دچار یک تصادف رانندگی مرگبار. او هنوز هم می توانید تماس و چت با او زندگی دوستان و خانواده است اما هرگز نمی تواند ترک “دیجیتال زندگی پس از مرگ برنامه” است که به عنوان نسخه خود را از بهشت است.

ها ارائه کمتر از ایده آل را از زندگی پس از مرگ. گذشته از اینکه قادر به بازگشت به یک بدن فیزیکی ناتان به ظاهر کامل پایان توچال به پایان می رسد تا بازی بیشتر شبیه به یک بازی freemium کامل با DLCs برای غذا و لباس و غارت جعبه. آن را اساسا خوب محل توسط راه انگل.

هر چند ها است که به دور از اول نشان می دهد تلویزیون را در زندگی پس از مرگ—که در جای خوب‘s نان و کره پس از همه—Greg Daniels, کمدی نیز بخشی از یک موج اخیر تلویزیون را نشان می دهد با استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری به ما یک نگاه اجمالی به بهشت—و آنها معمولا تا پایان درباره عنوان ترسناک و بد به عنوان شما می خواهم انتظار.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی+ در نهایت شما اجازه می دهد به تماشای “سیمپسونها” راه راست

The dark comedy, sci-fi نمایش سیاه و آینه برای اولین بار این ایده از زندگی پس از مرگ به عنوان یک واقعیت شبیه سازی شده در “سن Junipero” که به پایان می رسد با یک شات از یک انبار پر از هزاران نفر بر هزار نفر از چشمک زدن هارد دیسک احتمالا مسکن تمام ساکنان San Junipero. هر چند این زندگی پس از مرگ پر است از ’80s در غربت و بی طرف نشان می دهد بپرسید این سوال که آیا شبیه سازی واقعیت نسخه شما واقعا شما که یک سوال که همیشه می آید تا در این نوع از داستان است. به طور مشابه, قبل از او به کاوش و چه قیام ربات می تواند مانند نگاه در Westworldجاناتان نولان به ما نشان می دهد آنچه در آن می تواند مانند نگاه کنید اگر یک ماشین می دانستم که به اندازه کافی در مورد ما به ایجاد یک کپی از ذهن ما در Person of Interest.

هر چند نه یک قسمت از نشان می دهد پس از یکی از شخصیت های اصلی در فرد بهره می میرد هوش مصنوعی در مرکز نشان می دهد شروع به صحبت کردن با صدای شخصیت مرده و بخشی از شخصیت خود را. نشان می دهد توضیح است که این دستگاه به خاطر تمام شخصیت های اصلی و می داند همه چیز در مورد آنها, پس از آن تکرار می تواند آنها را به عنوان کامل شبیه سازی اساسا اجازه دادن به آنها را برای همیشه زندگی می کنند.

Westworld Season 3 Premiere Date Details

Westworld در نهایت نشان می دهد که مصنوعی زندگی پس از مرگ است که هسته ای را نشان sci-fi رمز و راز است. ژان P. جانسون/HBO

ها نمی کند و سعی در پنهان کردن این واقعیت است که آن زندگی پس از مرگ و ساکنان آن هستند و در بهترین حالت یک کامپیوتر تفسیر آنچه انسان هستند. در اولین قسمت از نشان می دهد یک نماینده خدمات مشتری به نام نورا (اندی Allo) ایجاد ناتان مجازی آواتار او به عنوان محبوبیت تمام خاطرات خود را به مجازی پس از مرگ است. مشکل وقتی پیش می آید که برخی از خاطرات به نظر می رسد برای خراب شود و این می شود که بخش بزرگی از نشان دادن طرح. به طور مشابه, آن را مانند به نظر می رسد شما نمی توانید همیشه در حال تغییر آواتار خود را به عنوان ناتان تلاش می کند در سراسر چند قسمت برای تغییر عجیب و غریب, مدل موی نورا انتخاب برای او ناموفق. در ضمن یکی از رفت و آمد مکرر ساکنان درگذشت به عنوان یک بچه اما هرگز رشد می کند تا در زندگی پس از مرگ, حتی اگر خواهر و برادر خود و دوستان نگه داشته شدن در جهان خارج است. مردم در داخل ها‘ثانیه زندگی پس از مرگ تبدیل مردم به اصل قطعه از اطلاعات است که می تواند متوقف شد تغییر داده و به طور کامل پاک شده در فشار یک دکمه.

فصل 2 از Westworld صرف برخی از زمان بررسی معایب و بیهودگی با استفاده از فن آوری برای دستیابی به جاودانگی است. نشان می دهد نشان می دهد که هدف از عنوانی پارک بود برای جمع آوری داده ها در مهمان به منظور کپی آگاهی از میلیاردر مهمانان و آنها را ساخت ربات بدن به طوری که آنها می تواند برای همیشه زندگی می کنند. فصل 2 قسمت “معمای ابوالهول” معرفی یک میزبان نسخه از پارک صاحب جیمز دلوس (Peter Mullan) اما تنها آن را معیوب به سختی قادر به بیان و ناتوان از رفتن-اسکریپت یا فکر کردن مانند یک فرد واقعی.

نشان می دهد نسخه ای از زندگی پس از مرگ, جعل, طول می کشد 18 میلیون نسخه مجازی از دلوس قبل از آن را در بر داشت یک کپی وفادار به اندازه کافی برای از نو خلق کردن تصمیمات واقعی دلوس ساخته شده در پارک و پس از آن حتی پس از 149 میزبان نسخه تولید شد, آن را هنوز هم به دور از یک شبیه سازی کامل. حتی اگر Westworld استدلال می کند که حتی اگر انسان ها خیلی ساده موجوداتی که ما به مقدار فقط حدود 10000 خط کد Delos پروژه است که هنوز هم هرگز قادر به تولید یک میزبان کپی که حقیقت اصلی انسان است.

Devs Review FX on Hulu Alex garland Interview

در الکس گارلند را Devsجنگل (Nick Offerman) به دنبال خود شبیه سازی زندگی پس از مرگ یک ماموریت لیلی (Sonoya Mizuno) در گیر. ریموند لیو/FX

الکس گارلند تصور یک شبیه کابوس زندگی پس از مرگ برای او sci-fi, درام, سامانه رویدادهای گسسته, که شامل یک طرح به مردم بیشتر به طور خاص فقط یکی از غنی دره سیلیکون مرد برای همیشه زندگی می کنند در یک شبیه سازی است. در نشان می دهد جنگل (Nick Offerman) ساخت یک کامپیوتر کوانتومی برای ایجاد یک به طور کامل شبیه سازی شده جهان که عزیزان خود را از مرگ نیست و خود آگاهی را می توان به قبل از مرگ است. در قسمت پایانی جنگل rejoins همسر و دخترش در نسخه خود را از بهشت, اما در حالی که او به نظر می رسد بسیار خوشحال با وضعیت خود را در جنگل اعتراف می کند که برنامه اصلی خود برای ایجاد یک “واقعیت” یک شکست بود.

به جای این کامپیوتر کوانتومی ایجاد بی شماری multiverses یکی از ما اجازه می دهد تا شخصیت ها به زندگی خوش و خرم اما جنگل می داند که وجود دارد نسخه های بی شماری از او موجود در شماری دیگر شبیه سازی های بسیاری از آن نگاه کنید بیشتر شبیه به جهنم است. اگر چه نشان می دهد نیست به صرف مقدار زیادی از زمان با جزئیات چگونه آگاهی انتقال آثار آن است که به شدت ضمنی که این دستگاه را تفسیر شخصیت های آگاهی از طریق تعداد بی شماری از محاسبات به جای واقعی آپلود روند.

ما هنوز نمی دانم زمانی که و یا اگر ما قادر خواهید بود برای آپلود ذهن ما به یک کامپیوتر و یا چه نتایج ممکن است. اما اگر آن را به نظر می رسد هر چیزی مانند تلویزیون زندگی ابدی احتمالا نگاه جهنم خیلی منظم مانند زندگی از جمله تمام آن وجودی سوالات و مشکلات اقتصادی.

مشاهده نقاط نیمه منظم بحث از جزئیات کلیدی در فرهنگ ما است.

ها در دسترس است به جریان در آمازون نخست تصویری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>