تا مرد دستگاه تبدیل کود گاو به ‘چوب’ کمک می کند تا کشاورزان تومان درآمد 8000/ماه

“ما نه تنها کمک به مدیریت زباله های ما در حال ایجاد یک جایگزین عالی برای چوب.”

ارتقاء

“You لازم نیست که به یک مهندس و یا برخی از نوع درجه برای ایجاد یک ماشین است که به طور بالقوه می تواند کمک به هزاران نفر می گوید:” 67 ساله را بخواهم سینگ یک تاجر بر اساس مونا, Uttar Pradesh. سینگ استعداد خاص برای کشت مبتنی بر تکنولوژی باعث شده است که او به منظور توسعه یک نوآوری منحصر به فرد—سیاهههای مربوط ساخته شده از کود گاو!

“من یک کارخانه در نزدیکی مرتا که در آن ما در تولید تجهیزات کشاورزی و من همیشه در lookout برای نوآوری در این زمینه است. حدود دو سال پیش در یوتیوب, من در سراسر یک تصویری از یک ماشین است که می تواند تبدیل خشک کود گاو به چوب قوی مانند سیاهههای مربوط و بلافاصله تحت تاثیر قرار گرفت. این به معنای تغییر زباله به چیزی بسیار با ارزش در حالی که مطمئن شوید از یک تاثیر مثبت بر محیط زیست با صرفه جویی در درختان می گوید:” سینگ که دوباره ایجاد ماشین خود را در واحد تولیدی پس از برخی تحقیقات در اینترنت.

مدل اولیه ندارد گیربکس اما بعد از تست و بازخورد سینگ و تیم خود را ساخته شده است کامل گاوی-کود-برای-ورود-مبدل با 5 اسب بخار موتور الکتریکی و گیربکس.

تصویر نماینده.

“تو آفتاب خشک از کود گاو به مدت 5 روز و از بین بردن هر اثری از آب از آن سرگین نیاز به سست مانند خاک. سپس آن را ریخت و به ورودی برای فشرده شدن به یک استوانه چوبی ورود به سیستم-مانند ساختار. بسته به نیاز ما می توانید تنظیمات را بر روی اندازه و شکل ورود به بیرون از ماشین است. در حال حاضر آن می تواند یا گرد یا استوانه ای.”

پیچ ساز در دستگاه اجازه می دهد تا برای مخلوط کردن و فشرده سازی از مواد خام به قالب اندازه است که می توان بر اساس نیاز. پس از اکسترود کردن دستگاه کود گاو سیاهههای مربوط هستند و سپس برای خشک شدن زیر نور خورشید به از بین بردن هر گونه باقی مانده در برابر رطوبت و بوی.

خشک کردن فرایند تضمین می کند قدرت و ستبری از سیاهههای مربوط. حدود دستگاه می توانید سیاهههای مربوط به زمانی که 3 پا در نرخ یک ورود به سیستم در هر دقیقه است. چه حتی بهتر است در این دوستدار محیط زیست نوآوری است که یکی همچنین می توانید با استفاده از دوغاب از واحدهای بیوگاز به این سیاهههای مربوط با ایجاد ترکیبی از دوغاب و کلش باقی مانده است.

سینگ می افزاید که این کود گاو ورود به سیستم است که به عنوان قوی به عنوان چوب است و بسیاری از, استفاده, به خصوص به عنوان هیزم.

محمد Gulfam یک کشاورز لبنی در مرتا با 23 گاومیش و 7 گاو که تولید به اندازه یک quintal از زباله های روزمره است. پس از خریداری دستگاه خود را از حدود 5 ماه پیش او می گوید: “این کاملا یک برکت و رحمت به دلیل آن کمک می کند تا با استفاده از همه که زباله در به شیوه ای پایدار. پس از خشک شدن کل گاو زباله ما حدود 40 کیلوگرم کود روزمره که ما تبدیل به چوب با این دستگاه. آن بسیار مفید است و هر روز جایگزین همه که چوب فروخته شده است ما از مزرعه خود را. من کسب حدود 8,400 تومان ماهانه فقط از این گاو-کود چوب و در حال حاضر بهبود نیمی از سرمایه گذاری اولیه 80,000 تومان برای ماشین!”

“مردم در مناطق شهری اغلب نمی دانند اما اکثریت جمعیت هند در مناطق روستایی هنوز هم به شدت متکی بر هیزم. آن است که منبع اصلی انرژی برای آنها وجود دارد و رو به افزایش است کمبود. حتی crematoriums بستگی دارد هیزم برای آخرین مناسک روش. بنابراین با تبدیل یک به آسانی در دسترس مواد زائد به چیزی بسیار مفید و با ارزش ما نه تنها کمک به مدیریت پسماند است اما همچنین کمک به ایجاد یک جایگزین عالی برای چوب. علاوه بر این بر خلاف هیزم که اغلب نیاز به مواد دیگر برای سوزاندن دیگر این کود گاو ورود کمی توخالی به اجازه عبور اکسیژن و در نتیجه بسیار قابل احتراق می گوید:” سینگ

سیاهههای مربوط ساخته شده از کود گاو. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: را بخواهم سینگ

قیمت 80,000 تومان شامل GST ماشین است که اجرا در برق با حداقل مداخله کتابچه راهنمای کاربر.

“آن زمان مردم درک و اتخاذ پایدار راه بود. نه فقط شیر گاو در واقع می تواند بسیار مفید تر برای آن زباله به خصوص در مناطق روستایی است. همه ما در ما بزرگ یا کوچک راه نیاز به ایجاد یک مسئول سهم به سمت صفر-ضایعات دایره اقتصاد” او آمده است.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>