تا: 57 anti-کا معترضین پیدا کردن جزئیات خود را در 100 هوردنجس

توسط Kulsum مصطفی

لکنو: گرما ابتلا سریع با 57 اتهام ضد کا ‘شورش’ از شهرستان. در یک آزمایش منحصر به فرد مغز متفکر توسط یوگی Adityanath دولت, 100 هوردنجس (با نام کامل و آدرس و عکس از متهم امضا به طور مشترک توسط منطقه دادرس و اوتار پرادش پلیس قرار داده شده است تا در برجسته اماکن عمومی در شهرستان. نام و شرم کمپین’ با هدف تحقیر عمومی از کسانی که گفته می شود زیاده روی در خرابکاری و آتش سوزی در 19th دسامبر 2019 ضد کا تظاهرات در شهر, که در آن برخی از معترضان خشونت تبدیل شد و زیاده روی در سنگ-pelting. حرکت است دیده می شود به عنوان سانتی متر را دنبال کنید تا در باز تهدید سخنرانی پس از شورش است که هشدار داد و از عذابى سخت در برابر معترضان که آشفته نظم و قانون و تخریب اموال عمومی.

هوردنجس ارسال موج شوک

هوردنجس فرستاده اند یک موج شوک در محافل اجتماعی. ترس برای زندگی خود و ایمنی 57 متهم گریه ناپاک. آنها ادعا می کنند که این حرکت reeks بی قانونی و مسئول یک حکومت ترور و vindictiveness و دیکتاتوری به راه انداخته شده توسط یوگی دولت در اوتار پرادش.

57 متهم شده اند به اتهام آسیب رساندن به اموال عمومی تحریک و غرقه شدن در خرابکاری و آتش سوزی در ضد کا اعتراض در این شهر است. متهم از جمله برجسته شهروندان و رهبران مذهبی صادر شده است مجازات بازیابی اعلامیه به لحن تومان 1.55 کرور. در صورتی که آنها موفق به پرداخت تا ظرف یک ماه خود اموال را مصادره خواهد شد. ساده محاسبات ریاضی نشان می دهد که هر یک از آنها را مجبور به پرداخت حدود Rs 3 lakhs.

حذف هوردنجس (مطالبات روحانی

خواستار حذف فوری هوردنجس و عمل در برابر گناه افسران امام Eidgah, Firangi محال مولانا خالد رشید نامیده می شوند کل ورزش به عنوان نقض فاحش حقوق بشر است. کارشناسان حقوقی می گویند که آن را آشکار حمله به زندگی و آزادی فردی است. متهم ادعا کرد که هیچ دادرسی شده است به دنبال برخورد با آنها را به عنوان آنها فقط ثبت نام صلح آمیز ضد کا اعتراض. در حالی که چند تا از آنها را برداشت و زندانی بدون ارائه آنها را قبل از قضایی دادرس به عنوان قانون است. آنها می گویند که آنها نقض کرده هیچ قانون و آسیب دیده هیچ اموال عمومی.

“من بخشی از هر گونه اعتراض در واقع بدون تفکر از خود امنیت و ایمنی من بر خودم داوطلبانه نقش پستانک آن زمان گفت: مولانا سید سیف Abbas Naqvi شهادت روحانی با توده های زیر که نام نیز آمار و ارقام در هوردنجس.

روحانی توضیح داد که او رسید در باره Imambara برجسته نقطه توریستی در لکنو و سعی در سرکوب اوباش و تضمین عبور امن برای گردشگران خارجی رشته وجود دارد.

“فقط در مدت 5-7 دقیقه من موفق به بازگرداندن صلح و جلوگیری از هر گونه حادثه نامطلوب. این بود که جرم است ؟ ” او پرسید.

او گفت که این فیلم ساخته شده توسط دولت های منطقه در این نقطه را به وضوح نشان می دهد این نقش را ایفا کرده است. من در واقع آنها باید از او تشکر کنم برای حصول اطمینان از صلح ناراحت شد به محض حضور ذهن او و حامیان او.

روحانی گفت: بسیاری از اسناد و مدارک از جمله تماس های تلفنی از ماموران درخواست او برای کمک به دولت حفظ صلح به اثبات بی گناهی خود. او گفت که او آنها را در زمان مناسب.

تصریح می کند که مانند یک صلح شهروند در حالی که او همه را برای مجازات به گناه دولت نیز باید سوال چگونه مسئولانه آنها خود را در برخورد با اوضاع و اگر آن را هر دو اداری و هوش شکست خود را در بخشی است که آنها در حال تلاش برای سرپوش گذاشتن با شارژ بی گناه و صلح دوست شهروندان و دلیلی تلاش برای shame آنها توسط رزرو آنها را به اتهام دروغین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>