حیدرآباد: به تازگی دانشگاه حیدرآباد (UoH) انتخاب شده است به عنوان یک مرکز آزمون به مقیاس تست ظرفیت برای COVID-19 به عنوان بخشی از بسیاری از مراکز تست ایجاد شده توسط موسسات تحقیقاتی و آزمایشگاه های دولتی وزارتخانه ها و ادارات و دانشگاه ها IITs, IISERs و موسسات دیگر از آیت تحت دولت مرکزی و دولت.

این UoH خواهد بود و انجام این آزمایشات در یک جداگانه BSL-2 آزمایشگاه در این مرکز برای انگشت نگاری DNA و تشخیص (CDFD). آن را شناسایی حدود 15 پرسنل فنی از مدرسه زندگی, علم UoH برای ورود اطلاعات نمونه مرتب سازی aliquoting و هماهنگی با دیگر آزمایشگاه تست. به عنوان بخشی از این دسته از 8 کادر فنی رفته به CCMB امروز. این آموزش یک روزه عمدتا بر اقدامات احتیاطی گرفته شود در حالی که دست زدن به این ویروس در آنها مشغول به کار خواهد شد در CDFD. این دسته خواهد بود کار در اواخر شیفت شب یعنی از 2.00 هستم به 8.00 هستم.

  • UoH staff undergo training at CCMB for COVID-19 testing
  • UoH staff undergo training at CCMB for COVID-19 testing

خوشه در حیدرآباد متشکل از مرکز انگشت نگاری DNA و تشخیص (CDFD); CSIR-مرکز سلولی مولکولی زیست شناسی (CSIR-CCMB); موسسه ملی حیوانات بیوتکنولوژی (NIAB); CSIR-هند موسسه فن آوری شیمیایی (CSIR-IICT) در علاوه بر این به UoH. هماهنگی موسسه حیدرآباد CSIR-CCMB.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im