Unscripted Streaming TV دمیده شده است تا در این بیماری همه گیر کوروناویروس

Netflix Hulu Amazon Reality TV

Netflix را ببر پادشاه است در میان محبوب ترین نشان می دهد در جریان است. Netflix

به عنوان coronavirus بیماری همه گیر از طریق ملت شروع در ماه مارس خطی تلویزیون مصرف شد تا در سراسر هیئت مدیره. چه چیز دیگری بودند مردمی رفتن را علاوه بر تلویزیون دیده بان به عنوان آنها در قرنطینه خانه برای هفته ها در پایان ؟ در عین حال در هفته اول ماه ژوئن کمی کمتر از 20 درصد از جمعیت بود تماشای تلویزیون سنتی در هر زمان داده شده در طول روز با توجه به نیلسن اطلاعات ارائه شده به خبرنگار هالیوود. که نشانه پایین ترین سطح از خطی بینندگان تلویزیون در سه ماه است و نشان دهنده یک روند بزرگتر.

این هیچ راز است که خطی تلویزیون های رتبه بندی شده اند در حال غرق شدن بیش از دهه گذشته است. گسترش خدمات جریان است تسریع کاهش پرداخت-TV با رکورد 6 میلیون مشتریان برش بند ناف در سال 2019. چنین اساسی شبکه های کابلی مانند TNT و TBS آمریکا و A+E pivoting نسبت به بیشتر مقرون به صرفه و پایدار بینندگان از unscripted تلویزیون یک خط است که نگهداری شبکه های مانند براوو و TLC نسبتا سالم است. مشکل با این استراتژی این است که همه گیر است مستحکم جریان به عنوان یک افزایش مقصد برای unscripted کرایه مانند تلویزیون واقعیت و docuseries.

پس از اقامت در خانه دستور اجرا شد در ماه مارس بوده است وجود دارد یک افزایش محبوبیت برای unscripted نوع. Reelgood گسترده فیلم و تلویزیون آمریکا در موتور جستجو., داده های جمع آوری شده از 2 میلیون به علاوه کاربران فعال ماهانه برای کشف که خدمات جریان است بسیاری از واقعیت و docuseries محتوا و نشان می دهد که مصرف کنندگان شده اند خوردن بیشتر در طول قرنطینه.

Netflix Amazon Hulu Disney HBO Reality TV

در میان بالا 10 تلویزیون واقعیت و مستند سری مصرف در طول جریان Netflix بکشد منجر راه با شش را نشان می دهد و به دنبال آن HBO (دو) فردا (یک) و فردا (یک). ما می توانیم انتظار ESPN Michael Jordan, مستند, آخرین رقص که نوشته قابل توجه خطی رتبه بندی و مخاطبان جهانی تقاضا معیارهای به ایجاد راه خود را به بالای 10 بار آن را در دسترس ساخته شده در Netflix شروع جولای 19. همانطور که از نوشتن این Netflix بکشد بالا 10 در حال حاضر ویژگی های دو unscripted سری.

جای تعجب نیست, Netflix را ببر پادشاه: قتل و ضرب وشتم و جنون بالا unscripted سری از قرنطینه زیر آن پر شور شروع در اواخر ماه مارس است. با توجه به گرایش های گوگل تجزیه و تحلیل که میرسد ماه مارس تا ماه ژوئن ببر پادشاه شد نشان می دهد محبوب ترین در سراسر آمریکا در نظر گرفتن نقطه بالا در نه متحده است. اما حتی اگر رقیب streamers تا حد زیادی موفق به ترک لیست آنها شده است به طور پیوسته تا ساختمان بزرگ کتابخانه ها از unscripted محتوا.

Hulu Netflix Amazon Reality TV Series

از نظر حجم خالص از واقعیت مجموعه تلویزیونی Netflix پخش دوم کمانچه به Hulu. این تعداد با توجه به Reelgood است به شرح زیر است:

Hulu: 265
Netflix: 180
Tubi: 135
آمازون نخست تصویری: 129
IMDb TV: 37
HBO Max: 28
دیزنی+: 21
Vudu: 14

این تعداد برای docuseries کمی متفاوت قرار دادن Netflix در بالا:

Netflix Hulu Amazon Prime Docuseries

Netflix: 383
نخست تصویری: 355
Hulu: 222
Tubi: 176
HBO Max: 56
Vudu: 37
IMDb TV: 33
دیزنی+: 33

در هر دو موارد Netflix و Hulu رتبه در میان سه جریان مقصد برای حجم از سری تلویزیون و docuseries. آمازون نخست تصویری است به مراتب پشت سر در حالی که HBO حداکثر و دیزنی+ هنوز در مراحل ابتدایی خود را به عنوان streamers. هر دو سیستم عامل را ببینید تزریق مطالب تازه در ماه ها و سال های پس از همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>