نامید ‘قربانی’ بازی’ Netflix بکشد Buzzy جدید جرم و جنایت, درام,

Netflix The Victims Game What to stream

نگاهی به زیرچشمی نگاه کردن در زیر ورق در Netflix بکشد آخرین جرم و جنایت, درام, قربانیان’ بازی. ZHUTOR/Netflix

اگرچه بینندگان تلویزیون شده اند و هجوم آوردند به سمت نشاط بیشتر کرایه مانند کمدی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس خوب قدیمی از مد افتاده جرم و جنایت, درام, هنوز هم دارای مقدار قابل توجهی از نوسان با مخاطبان است. بینندگان مانند رمز و راز و فتنه است. آنها می خواهند را امتحان کنید و حل جرم و جنایت را برای خود و آنها می خواهم به زیرچشمی نگاه کردن از طریق محافظ انگشتان در داستانی وحشتناک قتل تلویزیون را دوست دارد به فوران است. این تنها انسان است.

شاید که توضیح می دهد چرا تایوانی, جرم و جنایت, درام, 誰是被害者 یا قربانیان’ بازی در Netflix بکشد ناگهان تبدیل به سریعترین رشد جهانی سری در مخاطبان تقاضا در طول هفته گذشته. با توجه به اطلاعات ارائه شده به ناظر توسط طوطی تجزیه و تحلیل یک پیشرو جهانی در محتوای تقاضا شرکت تجزیه و تحلیل برای چند پلت فرم تلویزیون, کسب و کار, قربانیان’ بازی بزرگترین برخیزنده در تقاضا در طول هفته ممکن است 3-مارس 9 با سنبله از 2,784% در قاب زمان. این مجموعه در اصل منتشر شد در Netflix بکشد مارس 30.

همچنین نگاه کنید به: بالا 20, نور, تلویزیون را نشان می دهد Binged در قرنطینه اگر شما نیاز به یک خنده

در اینجا مختصر و مفید کامل از اعداد از طوطی:

  1. قربانیان’ بازی (2,783.7%)—Netflix
  2. خورشیدی متضاد (326.7%)—Hulu
  3. ها (221.6%)—آمازون
  4. هالیوود (130.5%)—Netflix
  5. فوق برنامه (108.2%)—Netflix
  6. مرده به من (79.9%)—Netflix
  7. Wu-Tang: An American Saga (73.4%)—Hulu
  8. مردم عزیز سفید (73.3%)—Netflix
  9. حقیقت گفته شود (62.8%)—تلویزیون اپل+
  10. Patriot Act با حسن Minhaj (62.3%)—Netflix

به عنوان یک قانونی کارآگاه با اسپرگر رنج می برد سندرم قربانیان’ بازی‘s Fang Yi-جن (Hsiao-chuan Chang) تشخیص کلید شواهد در یک قتل مرموز و در می یابد که شواهد لینک کلیک کنید برای جدا خود دختر. به منظور پیدا کردن حقیقت را بدون متوجه شدن توسط پلیس و همکاران او می خطرات با استفاده از دانش پزشکی قانونی برای گمراه کردن او تحریک پذیر کارآگاه شریک چائو چنگ-کوان (Shih-سیان وانگ) است که در این مورد است. در عین حال او مجموعه های خارج برای همکاری با بررسی هسو Hai-یین (Wei-Ning هسو) پرماجرا روزنامه نگار که دارای سرنخ مهم به صورت. Fang Yi-جن در نهایت متوجه می شود که کلید حقیقت این است که نه عالی خود را قانونی دانش اما احساسات و عواطف شده است که طولانی سرکوب شده است.

تصور کنید یک صلیب بین دکستر و حسابدار در آن لحاظ اجتماعی به چالش کشیده loner لانه به قتل وحشتناک در جستجوی حقیقت است. آن را دقیقا نمی True Detective فصل 1 یا Mindhunterاما قوی منجر عملکرد از Hsiao-chuan Chang و چند جامد curveballs ارائه علاقه به اندازه کافی برای اضافه کردن قربانیان بازی به فهرست پیگیریهای خود را. شما بیشتر علاقه مند به چه کسی و چگونه-dunnit جنبه های مرکزی و جنایت از شما در Fang Yi-جن در زندگی شخصی, اما این مورد برای بسیاری از جرم و جنایت, درام این روزها بنابراین ما نمی کلاس بیش از حد به شدت. اما هشدار داده می شود: وجود عناصر از سری هستند که نه برای ضعف قلب است.

پنجمین بزرگترین برخیزنده شد Netflix جنوبی, کره ای, نوجوان, درام فوق (인간수업)که عرضه بر روی پلت فرم مارس 29. مخاطبان جهانی قبلا بیان بالا تقاضا برای نوجوانان درام در زبان های دیگر مانند CW را ریوردیل و Netflix بکشد نخبگان. همانطور که ما قبلا بررسی شده Netflix بزرگترین قدرت در جریان جنگ های آن بی نظیر سال سرمایه گذاری به بازارهای خارج از کشور. آن را آشکار در streamer توانایی به طور موثر توزیع انگلیسی-زبان های برنامه نویسی خارج از کشور و زبان های خارجی سری به کشورهای دیگر در سراسر جهان است.

در ضمن سه سری جدید از شناخته شده آمریکایی سازندگان و تولید کنندگان فرض کنیم بقیه از پنج بزرگترین برندگان در تقاضای جهانی هر طوطی تجزیه و تحلیل ترافیک.

Hulu را خورشیدی اضداد بود دومین مکملهای افزایش تقاضای جهانی در طول هفته. انیمیشن, علمی تخیلی, طنزهای از Rick and Morty co-creator Justin Roiland و Rick and Morty نویسنده-تهیه کننده مایک McMahan ثابت کرده است که عمده موفقیت های اولیه برای Hulu که هنوز سوار موج خوبی را از به تازگی منتشر شده درام عاشقانه مردم عادی.

آمازون نخست ویدئو ها—از دفتر و پارک و تفریح و سرگرمی co-creator Greg Daniels—سوم بزرگترین استفاده کننده از این هفته. آمازون است که به وضوح خوشحال و با نشان دادن عملکرد و به تازگی تمدید آن برای یک فصل دوم.

Netflix بکشد 300 میلیون دلار سرمایه گذاری در تولید رایان مورفی است پرداخت خود را به عنوان آخرین پروژه هالیووداست چهارمین استفاده کننده از این هفته با وجود مخلوط به منفی و انتقادی بررسی است. بعد از جنگ جهانی دوم دوره درام مورفی دوم پروژه برای اولین بار در جریان غول پس از سیاستمدار—که همچنین ملاقات با کمتر از ستارهای بررسی—متمایل سپتامبر گذشته.

اوایل موفقیت این نشان می دهد یک نشانه امیدوار به صورت قابل توجه نشان می دهد که سازندگان تصمیم گرفتند به پروژه های خود را از خطی شبکه ها و کانال های کابل به جریان خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>