دانشگاه حیدرآباد برای نهایی کردن تقویم دانشگاهی پس از مه 7

حیدرآباد: دانشگاه حیدرآباد (UoH) تصمیم گرفته است برای نهایی آن تقویم دانشگاهی پس از مه 7 هنگامی که COVID-19 مستند توسط Telangana دولت به پایان می رسد.

تاثیر مستند

پس از تمدید مستند اعلام شده توسط اتحادیه و دولت مرکزی دانشگاه در حال کار بر روی یک اصلاح تقویم آموزشی از جمله در انتظار پایان ترم امتحانات و آزمون ورودی برای پذیرش دانشجویان جدید به برنامه های مختلف.

یک رسانه آزاد صادر شده در روز پنج شنبه توسط UoH روابط عمومی ادارات اظهار داشت: “به عنوان یک مرکزی دانشگاه است که دانشجویان از سراسر کشور بسیاری از آنها رفته اند به خانه های خود دانشگاه است آگاه از این واقعیت است که هر گونه از سرگیری تحصیلی برنامه باید قبل از بلند کردن اجسام از مستند در سراسر کشور به طوری که دانش آموزان می توانند سفر به حیدرآباد.”

این UoH حرکت در می آید و در پی این دستورالعمل در امتحانات تقویم دانشگاهی در دانشگاهها تحت تاثیر Covid-19 همه گیر و پس از آن مستند است که کمیسیون مالی دانشگاه صادر کرده است در روز چهارشنبه.

اشاره به این که داخلی خود کمیته منصوب به منظور آماده کرده ایم برنامه های احتمالی که اولویت را به دانش آموزان پژوهش کار تجربی در آزمایشگاه و فارغ التحصیل دسته از دانشجویان کارشناسی ارشد این UoHA برنامه به تلو تلو خوردن در بازگشت از دانش آموزان و کامل ترم کار در مراحل.

هدف این است که برای حفظ استانداردهای بالای علمی این دانشگاه در یک شیوه ای است که همدلانه به وضعیت فعلی دانش آموزان است.

دانشگاه حیدرآباد آنلاین فراهم می کند پشتیبانی دانشگاهی

“قبل از آن با توجه به ناهموار دسترسی به اینترنت و دیگر مشکلات مطرح شده توسط دانشجویان این دانشگاه گرفته بود تصمیم به اصرار در کلاس های آنلاین و تنها با ارائه آنلاین پشتیبانی دانشگاهی که در آن ممکن است. این دانشگاه نیز پیشرفته سالانه تعطیلات تابستان برای اعضای هیات علمی که در حال حاضر آخرین تا زمانی که ممکن است 21.” آزادی اعلام کرد.

قبلا UoH نیز اعلام کرد تمدید جدول زمانی برای تحقیق دانش آموزان به دنبال M. Phil. و دکتری درجه است. آخرین تاریخ برای ارائه برنامه های کاربردی جدید برای پذیرش به تمام برنامه ها تمدید شده است به مارس 22. یک ویژگی های زیر گروه دانشگاه نیز تحصیل امکان انجام آن در سراسر کشور امتحانات ورودی حاضر این سال است.

با این وضعیت ادامه به سیالات دانشگاه روشن است که هدف آن تراز آن برنامه های احتمالی با روح UGC دستورالعمل که به عنوان کمیسیون تاکید مشاوره در طبیعت است. تصمیم نهایی گرفته خواهد شد نگه داشتن در ذهن ملی و همچنین زمینه های محلی و بهترین منافع از دانش آموزان آن را گفت.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>