در این مقاله ما به بررسی و لیست کردن مراحل انجام شود در چنین سناریویی. با توجه به این که اطلاعات ارائه شده در Aadhaar کارت در حال حاضر تایید, ویرایش همان امکان پذیر نیست.

In a به تازگی منتشر شده مقاله ما صحبت در مورد چگونه یک نفر می تواند برداشت پول از صندوق اندیش حساب و همچنین ویرایش اطلاعات شخصی. پس از آن ما تا به حال یک خواننده از ما بخواهید چه این روش در صورت وجود عدم تطابق در جزئیات ذکر شده در PF حساب و Aadhaar.

ارتقاء

برای شروع اگر یک عدم تطابق در نام و تاریخ تولد ذکر شده در PF حساب و Aadhaar خروج پول از PF حساب ممکن نخواهد بود. خطا شما را ببینید: ‘خطا در حالی که AADHAAR احراز هویت. “Pi” (basic) ویژگی های اطلاعات دموگرافيک مطابقت ندارد.’

با توجه به این که اطلاعات ارائه شده در Aadhaar کارت در حال حاضر تایید, ویرایش همان امکان پذیر نیست. بنابراین در این مقاله ما لیست کردن مراحل انجام شود.

ارتقاء

در اینجا آنچه شما باید انجام دهید:

بازنمودی تصویر.
  • ورود به جهانی شماره حساب (UAN) پورتال.
  • خود را وارد کنید UAN و رمز عبور خود را در جعبه ارائه شده است.
  • هنگامی که شما به سیستم وارد شده, شما باید به کلیک بر روی ‘مدیریت’ و سپس ‘تغییر اساسی در جزئیات.’
  • در گوشه سمت راست شما خواسته خواهد شد را وارد کنید نام شما می خواهید برای به روز رسانی. پس از انجام کلیک بر روی ‘به روز رسانی’
  • پیام بعدی شما این است: ‘در انتظار تایید از کارفرما.’
  • در مورد شما اشتباه کرده اند در حالی که ورود هر جزئیات وجود دارد گزینه ای برای حذف درخواست ورود دوباره و دوباره.
  • حذف این تنها می تواند انجام شود قبل از کارفرما پذیرش درخواست. هنگامی که کارفرما می پذیرد تغییر همان فرستاده خواهد شد به EPFO برای تایید.

لطفا توجه داشته باشید: PF خروج ممکن است تنها در مواردی که اطلاعات خود را در Aadhaar کارت و جزئیات شما باید وارد UAN پورتال یکسان هستند.


همچنین بخوانید: ATM تقلب: چگونه برای بازیابی پول برداشت از حساب بدون رضایت


(ویرایش شده Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su