‘چتر آکادمی’ Showrunner ارائه می دهد به روز رسانی در مدتها در انتظار فصل 2

The Umbrella Academy Season 2 Release Date

تیاو چتر آکادمی showrunner مختصر ارائه می دهد به روز رسانی در فصل 2. کریستوس Kalohoridis/Netflix

از آن شده است 13 ماه پس از Netflix منتشر شد اولین فصل آن بسیار سرگرم کننده قهرمان درام چتر آکادمی. این مدت زمان طولانی به انتظار برای قسمت جدید حتی توسط Netflix استاندارد. متاسفانه این انتظار را همچنان در جریان خدمات هنوز اعلام رسمی فصل 2 تاریخ انتشار. خوشبختانه showrunner Steve Blackman است متوسط به روز رسانی برای سیر کردن گرسنه طرفداران.

تولید پیچیده در فصل دوم در ماه نوامبر پس از coronavirus همه گیر نشده تعطیل فیلمبرداری. روند پس از تولید است که ظاهرا در حال انجام است.

همچنین نگاه کنید به: ‘حمایت از یکدیگر’: این فیلم مستقل جامعه دعوا کردن Coronavirus

“حتی #تاج می تواند به توقف یک چتر آکادمی مخلوط! اما من قسم می خورم ما در حال شستن دست ما…” Blackman مشترک در اخیر Instagram post.

تصویر به تصویر می کشد دیگو با نام مستعار شماره 2 (David Castañeda) به دنبال دور shaggier از آخرین باری که او را دیدم. سپس دوباره نگاه جدید ممکن است تلاش برای بهتر متناسب با محیط اطراف خود. به یاد داشته باشید, در فصل 1 آخر شماره پنج (آیدان گالاگر) در زمان خودش و خواهر و برادر خود را از طریق زمان برای جلوگیری از آخرالزمان قریب الوقوع. شاید آنها فرود آمد در 1970s نتیجه دیگو نگاه جدید است.

“حقیقت این است که ما نمی دانیم آنها کجا هستند” Blackman گفته خبرنگار هالیوود در سال گذشته پس از آخر. “ما نمی دانیم که آنچه به آنها اتفاق افتاده است. من می خواستم این واقعا بهترین از cliffhangers در آن شما مانند ” صبر کنید ، چه اتفاقی افتاده است؟’ آن را به ما می دهد بسیاری از باز بودن و legroom نیست به بهترین داستان ما می توانیم. اما آخرالزمان حل نشده است. آنها نمی صرفه جویی در جهان است که یک تغییر جزئی از کمیک. به من این حق Netflix cliffhanger. شما واقعا می خواهید مردم را به رفتن به خارج از فصل گفت: “من می دانید چه اتفاقی افتاده است و که خواهد شد نشان داد زمانی که شما دیدن فصل دو.”

چتر آکادمی خوب است محوری برای Netflix بکشد در پی آن روی صفحه نمایش کوچک مارول fiefdom بودن توقیف. به عنوان مخالف به تاریکی و ریگ تن از کسانی که در ارتباط تنگاتنگ با سری چتر آکادمی برخوردار خارج از ضرب و شتم تقریبا وس اندرسون-lite سبک غرابت. نشان می دهد رسما تمدید برای فصل دوم در راه بازگشت در ماه آوریل 2019 در عین حال آن کسی حدس می زنم که آن را برتر خواهد شد. به طور معمول, Netflix اعلام کرد, تاریخ انتشار, یک ماه در پیش است.

بر اساس Dark Horse Comics, سری ایجاد شده توسط Gerard راه و گابریل Ba, چتر آکادمی ستاره Ellen Page, Tom Hopper, دیوید Castañeda, امی Raver-Lampman رابرت شیهان, Aidan گالاگر و جاستین در دقیقه است. آن را زیر یک خانواده ناکارآمد از ابرقهرمانان که اتخاذ شد غیر عادی و به خصوص نوع میلیاردر است که آموزش آنها را به صرفه جویی در جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>