Ulay هنر ساخته شده است از همه چیز—حتی بیماری که در زمان زندگی خود

Ulay مراسم شب افتتاحیه حزب “مارینا آبراموویچ به اپرا تبدیل شد: این هنرمند در حال حاضر است.” خواهد RAGOZZINO/پاتریک McMullan via Getty Images

با نفوذ و مشهور آلمانی عملکرد هنرمند فرانک اووه Laysiepen که رفت به نام Ulay, درگذشت در روز دوشنبه در دانشگاه موسسه توانبخشی در لیوبلیانا, اسلوونی پس از تمدید نبرد با لنفاوی سرطان است. Ulay رز به شهرت در سال 1970 در طول زمان خود را به عنوان یک مشاور عکاس برای پلاروید, زمانی که او با توجه به دسترسی به تقریبا نامحدود از مواد که با آن به آزمایش و پس از آن ایجاد ثروت از نوآورانه “auto-پرتره” که flirted با شکسته هویت جدایی و خودزنی. اما Ulay بود و شاید به طور گسترده ای شناخته شده برای مشترک “روابط کار” او تولید در کنار مارینا آبراموویچ به اپرا تبدیل شد او معشوق سابق.

با هم آبراموویچ به اپرا تبدیل شد و Ulay تحت فشار قرار دادند مرزها و اغلب شوکه مخاطبان خود را از طریق تعقیب متقابل انحلال نفس به موجب آن دو از لحاظ تئوری ادغام و تبدیل به یکی از هنری بودن. برای مثال در قطعه نور/تاریکی از سال 1977 جفت نشسته در سراسر از یکدیگر و بارها و بارها سیلی یکدیگر در صورت. سال پس از فروپاشی هر دو عاشقانه و هنری شرکای این دو هنرمند پیوست و در طول آبراموویچ به اپرا تبدیل شد را در سال 2010 “هنرمند حاضر است” نمایشگاهی در موزه هنر مدرن باعث یک گریان ویروسی لحظه که فورا پرتاب دو به گسترده تر آگاهی عمومی است.

همچنین نگاه کنید به: هانتر بایدن پسر جو می گوید: نقاشی ‘به معنای واقعی کلمه’ نگه داشتن او را عاقل

اما Ulay فردی خروجی که شامل همه چیز از اصلاح بدن به مفهومی پرتره فقط به عنوان هیجان سابق خود شریک است. برای Ulay را 1976 عملکرد (هنرمند ترجیح کلمه “عمل”) وجود دارد جنایی لمسی به هنر او به دقت هماهنگ سرقت از نقاشی فقیر شاعر توسط کارل Spitzweg از جدید گالری ملی برلین. چرا ؟ نقاشی شناخته شده بود به هیتلر علاقه و Ulay می خواستم به طور موقت آن را سرقت و به عنوان یک “اعتراض, اقدام, اول از همه در برابر نهادینه شدن هنر در درجه دوم در مورد تبعیض علیه کارگران خارجی.” اخیرا Ulay, مبارزه با لنفاوی سرطان تبدیل بیماری است که در نهایت او را به یک فیلم است که او را به دنبال در سراسر جهان برای یک سال از زندگی خود را به عنوان او سفر از برلین به نیویورک به آمستردام. به عنوان نتیجه فیلم پروژه سرطان.

هنرمند مادام العمر ابهام و کنجکاوی بود شاید بهترین توصیف Chrissie Iles یک متصدی در Whitney Museum of American Art, در یک تریلر برای پروژه سرطان: “Ulay مانند حرکت آب در طول زمان و از طریق ایده های مختلف و آنها ثابت نیست و فقط به عنوان عکاسی ثابت نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>