ملکه بریتانیا سلطنتی دستیار تست مثبت برای COVID-19

لندن: یک باکینگهام کاخ سلطنتی مشاور دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در حالی که ملکه الیزابت دوم بود که هنوز هم در لندن اقامت رسانه ها گزارش گفت:.

با توجه به آفتاب روزنامه گزارش روز شنبه دستیار بیمار و آزمایش مثبت برای این ویروس در اوایل هفته گذشته است.

هر عضو از خانواده سلطنتی کارکنان آنها آمد به تماس شده و قرار داده شده در خود به انزوا در این گزارش اضافه شده است.

آن شناخته شده نیست چگونه کارگر کردم شخصا به ملکه.

“کارگر مثبت آزمایش قبل از ملکه چپ برای ویندزور. اما کاخ 500 نفر از کارکنان بنابراین مانند هر محل کار آن را غیر قابل تصور آن را تحت تاثیر قرار خواهد در برخی از مرحله” آفتاب روزنامه به نقل از یک منبع عنوان کرد و گفت:

آن را درک کارمند دوره نقاهت بود.

با توجه به توسعه یک سخنگوی کاخ گفت: “ما نمی دیدگاهها برای اعضای فردی کارکنان. در خط با هدایت مناسب و خود ما فرآیندهای ما گرفته اند اقدامات لازم برای محافظت از تمام کارکنان و افراد درگیر است.”

آخرین آمار رسمی نشان داد تعداد زیادی از مردم در سراسر انگلستان که فوت کرده اند با توجه به کروناویروس افزایش یافته است به 233 با 53 بیشتر مرگ و میر گزارش شده در روز شنبه در انگلستان دو در ولز و اسکاتلند.

تعداد موارد تایید شده بود در 5,067.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>