نخست وزیر بوریس جانسون گزارش شده است که ‘جان’ به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به از دست دادن گروههای

هر چند بسیاری بر این باور بودند که نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نسبتا مشرب رابطه گزارش ها نشان می دهد که جانسون دولت است و بخش خصوصی امیدوار است که نیویورک تاجر را از دست خواهد داد پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد آمده نوامبر.

“این همه چیز را بسیار ساده تر اگر [او] نیست پیروزی در انتخابات مجدد” یک وزیر در جانسون دولت گفت: یکشنبه بارقبل از اضافه کردن که او نه تنها در ارزیابی خود.

“خصوصی, بسیاری از [دیگران در دولت] به توافق برسند” وزیر اضافه شده است.

در حال حاضر دولت بریتانیا گزارش شده است که تلاش برای فاصله خود را از دولت کنونی ایالات متحده به عنوان بسیاری از آنها شروع به پیش بینی است که سابق V. P. جو بایدن پیروز خواهد شد در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

یکی از نمونه های جدید در بر داشت یخبندان با سرعت از ساخت یک تجارت بین المللی معامله شد.

“بوریس در تلاش بود تا فاصله خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن” یکی u. k. رسمی توضیح داده شده است.

هر چند جانسون و همتای آمریکایی اش تا به حال یک بار قوی شده است که متحدان خود را در رابطه دچار تنش پس از ایالات متحده تحت فشار قرار دادن انگلیس برای پایان دادن به قرارداد خود را با شرکت ارتباطات چینی Huawei. این شرکت قرار بود برای کمک به ساخت قوی 5-G شبکه در کشور با وجود سوال در مورد اینکه آیا حزب کمونیست در چین می تواند بهره برداری از این تکنولوژی برای اهداف جاسوسی.

اختلاف نظر گفته آنقدر گرم می شود که گزارش ادعا کرده بود که فرمانده کل قوا بود “ناودان تلفن کردن” جانسون “در یک لحظه از ‘apoplectic’ خشم” این ژانویه گذشته در هر کسب و کار خودی.

Boris Johnson and Donald Trump shake hands.
  استیو پارسونز / گتی ایماژ

جالب اینجاست که انگلیسی ها به پایان رسید تا دور انداختن مقابله با Huawei — اما به دلیل دیگری. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, جانسون تصمیم گرفت به طور قابل ملاحظه ای کاهش نقش آن در تلافی چین را از دست داده و رمان coronavirus همه گیر مانند, مانع دانشمندان و کارشناسان بهداشت و درمان از اطلاعات اولیه در مورد این بیماری است. که گفت:, تحریم های ایالات متحده بر روی Huawei نیز به احتمال زیاد میان به تصمیم گیری.

اما تنش به علت 5-G اختلاف است و ظاهرا تنها دلیل برخی در طرف دیگر از تالاب ها به امید یک تغییر در رهبری است.

“بسیاری از مسائل تغییر خواهد کرد اگر بایدن برنده” یک دیپلمات گفته خودی کسب و کار.

“از رشوه خوار فساد از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده و تند و زننده خود شیفته جنبه های رفتار خود را — که همه را با یک نوع متفاوت از رئیس جمهور” منبع اضافه شده است.

جانسون و دولت او ممکن است به زودی به آرزوی خود را دریافت کنید. هر چند انتخابات باقی می ماند کمی بیش از سه ماه دور پای صندوقهای رای دادن شده اند سابق دلاور سناتور قابل توجهی منجر شود. اما رئیس جمهور معتقد است که او در یک موقعیت قوی با استناد به داده ها به عنوان “جعلی نظرسنجی” همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر