انگلستان PM مدیون زندگی به کارکنان بیمه خدمات درمانی پس از ضرب و شتم COVID-19

لندن: بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او بدهکار زندگی خود را به این کشور خدمات بهداشت ملی (NHS) برای کمک به او را ضرب و شتم رمان coronavirus.

نخست وزیر, 55, با صدور بیانیه ای کوتاه در شنبه مدیری از پزشکان به عنوان او آماده به صرف هفتمین شب در سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن به گزارش روزنامه مترو.

“من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی. من به آنها مدیون زندگی من,” او گفت:.

قبلا در روز شنبه در خیابان داونینگ گفته بود که جانسون در حال حاضر قادر به پیاده روی کوتاه به عنوان او ادامه داد: بهبود خود را از یک مورد شدید از COVID-19.

نخست وزیر شد ساخت “پیشرفت خوبی” بوده و همچنان در حال افزایش به روز رسانی روزانه از باردار نامزد کری Symonds همراه با هزاران نفر از کارت های از خوبی wishers آن اضافه شده است.

شده است وجود دارد هیچ به روز رسانی در زمانی که او به احتمال زیاد مرخص می شود.

دستیاران بنا به گزارش ها انتظار او را برای یک ماه recuperating با وزیر امور خارجه Dominic Raab deputising در جانسون نبود.

جانسون برای اولین بار بستری در بیمارستان در مارس 5 در مشاوره از دکتر خود در میان نگرانی هایی است که او هنوز هم رنج می برند علائم کروناویروس پس از آزمایش مثبت در مارس 27, گفت روزنامه مترو.

در ابتدا گفته می شود تنها به عنوان یک “اقدام احتیاطی” اندازه گیری شد و او بنا به گزارش صدور دستورالعمل و کار خود را در وزارت جعبه قرمز از بستر بیماری خود را در مارس 6.

اما وضعیت او به سرعت به وخامت گذاشت که در طول بعد از ظهر به شب بود و او با عجله به مراقبت های ویژه.

او نقل مکان کرد و به طور کلی بخش دو روز بعد.

خبر می آید که تعداد تایید coronavirus موارد در بریتانیا افزایش یافته است به 79,885 با 9,892 مرگ و میر در میان جریان ملی مستند.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>