انگلستان ‘طاعون ایجاد کرد’ ارائه می دهد درس برای یک کشور تحت مستند

EYAM بریتانیا در قرن 17 ساکنان از راه دور زبان انگلیسی ایجاد کرد از Eyam قرنطینه خود را برای جلوگیری از گسترش طاعون. بیشتر پرداخت با زندگی خود را.

در حال حاضر فرزندان خود و مردم محلی خشمگین هستند که یک جریان ثابت از بازدید کنندگان نادیده گرفته اند دولت هشدار به ماندن در خانه برای مقابله با شیوع کروناویروس.

آخر هفته گذشته واکر را به زور در آفتاب بهار در اوج منطقه پارک ملی و traipsed از طریق ایجاد کرد که به حدود 1000 نفر است.

محلی عضو شورا کلر خام گفت: ساکنان بخش قابل توجهی از آنها افراد مسن عصبانی بودند و خواست مردم را به ترک.

“ما نیاز به حفاظت از مناطق مسکونی است که آیا باید بالاتر از متوسط نسبت به افراد مسن” او به خبرگزاری فرانسه گفت. “همه ما نیاز به رفتار مسئولانه است.”

به دلیل همه گیر که تاکنون 335 زندگی سراسر بریتانیا, موزه است که می گوید داستان از “طاعون ایجاد کرد” تصمیم گرفته است دوباره پس از تعطیلات زمستانی.

به طور معمول آن را دریافت برخی از 30000 بازدید کننده در هر سال است. اما بیش از نیمی از آن داوطلبان با سن بیش از 70 — یکی از مهمترین و در گروه های در معرض خطر برای ویروس.

طاعون به COVID-19

در سال 1665 ، طاعون وارد Derbyshire روستای Eyam از لندن نزدیک به 150 مایل (250 کیلومتر) بیشتر در جنوب انجام شده توسط کک در پارچه دستور توسط یک خیاط.

به عنوان ده ها تن درگذشت پیشوا از Eyam کلیسا ویلیام Mompesson با کمک از سلف خود توماس استنلی معتقد محله های کشیش نشین تنها راه برای مبارزه با آن به خاموش روستا به طور کامل.

همسایه جوامع کمک کرد تا از خروج مواد غذایی در لبه ایجاد کرد. سرکه — فقط شناخته شده ضد عفونی کننده در زمان استفاده شد و برای حفظ میکروب ها در خلیج.

در این زمان قائم سنت لارنس, کلیسا, کشیش مایک گیلبرت در حال حاضر در انزوا به خاطر همسر خود را نشان داده است علائم COVID-19.

در طول طاعون نمازگزاران جمع خارج به دعا نگه داشتن فاصله آنها از یکدیگر است.

در حال حاضر این کلیسا بسته است و خدمات منتقل شده آنلاین در حالی که گیلبرت شده است ارسال ویدئو ها در Facebook و صحبت کردن به محله های کشیش نشین از طریق ویدئو کنفرانس.

آنچه در گذشته اتفاق افتاده است — قرن ها قبل از طب مدرن و علم بود و رانندگی زمان محلی پاسخ گفت.

“آن الهام بخشیدن به دیگران چون ما می دانیم که حتی اگر مرگ و میر وحشتناک بود بسیاری از مردم برای زنده ماندن,” او توضیح داد.

“آنها بیرون آمد و زندگی دوباره آغاز شده است. بنابراین ما امیدوار به عنوان به خوبی.

“مردم ما در اینجا هیچ تفاوتی به هر جای دیگری. وجود نگرانی و ترس و همچنین تعداد زیادی از عشق و حمایت از مردم در اطراف.

“هنگامی که ما می بینیم که ما می بینیم بدترین و بهترین نوع بشر است.”

درس از گذشته

“تمام چیزهایی که آنها تا به حال تصمیم به انجام شد بسیار کارآمد گفت:” فرانسین کلیفورد یک روستا مورخ. “آن موفق بود. اما آنها پرداخت قیمت.”

در 14 ماه برخی از 260 روستاییان در اثر طاعون — شاید به اندازه یک سوم از جمعیت بود که تخمین زده می شود بین 350 تا 800.

اما در ماه نوامبر سال 1666 بیماری ناپدید شده بود و مهار مانع از گسترش آن بیشتر از شمال است.

جوآن گیاه 73 است از تبار یکی از 83 خانواده ها که جان سالم به در برد طاعون. این شگفت آور بود که تاریخ خود را تکرار, او گفت:.

اما به عنوان دولت در لندن تحمیل یک هفته سه مستند با غیر ضروری و مغازه های خدمات بسته و محدودیت در جمعیت مردم باید نگاه به گذشته برای الهام.

“من فکر می کنم این درس در این لحظه است که به یاد داشته باشید که آنها جدا شده خود را. هیچ کس نمی رفت. هیچ کس در آمد,” او گفت:.

محدودیت های فعلی می تواند در محل به صورت هفته اگر نه ماه. کارخانه گفت: مردم باید آگاه باشند این است که برای خوب بیشتر.

“من می دانم که بسیاری از مردم کشته شدند (در Eyam) و این واقعا غم انگیز و غم انگیز است. اما در واقع آن را ذخیره جوامع اطراف,” او اضافه شده است.

“این رفتن نیست هر بیشتر در شمال کشور است. یک روستای کوچک در شمال Derbyshire 350 سال پیش ساخته شده تفاوت به همه چیز به طوری که آن را نمی گسترش یافته است.

“من فکر می کنم این درسی است که ما نیاز به یادگیری است. روش کار 350 سال پیش. اگر ما در هیئت مدیره آنچه که ما تا به انجام و به ما گفت: پس از آن دوباره کار خواهد کرد در سال 2020 است.”

منبع: خبرگزاری فرانسه


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>