بریتانیا و ترکیه به Nirav مودی وثیقه درخواست برای پنجمین بار

لندن: لندن دادگاه عالی روز پنجشنبه رد فراری تاجر الماس Nirav مودی وثیقه درخواست در پنجاب بانک ملی (PNB) بانک مورد تقلب برای پنجمین بار.

PNB تقلب

مودی نخست متهم در USD 2 میلیارد PNB تقلب در حال حاضر تسلیم در Wandsworth زندان در جنوب غرب لندن است و می خواستم به او اتهام نقش در Rs 13,570 کرور ضرر ناشی از به پنجاب بانک ملی (PNB) همراه با عمویش Mehul Choksi.

مودی 48 دستگیر شد در ماه مارس سال گذشته توسط اسکاتلندیارد در ارتباط با این مورد.

پنج روز استرداد دادگاه است که با توجه به شروع on May 11. مودی بود remanded در بازداشت تا 27 فوریه سال 2020 و پس از او به نظر می رسد قبل از بریتانیا دادگاه در روز پنج شنبه از طریق لینک ویدئو از خود در لندن ،

آخرین وثیقه شنوایی به دنبال اطمینان بیشتر توسط مودی از جمله افزایش میزان امنیت او تا به حال ارائه شده به عنوان تضمین و همچنین سختگیرانه تر وثيقه شرایط.

در گذشته به قید وثیقه نرم افزار مودی ارائه شده 4 میلیون تومان به عنوان تضمین امنیت در ازای وثیقه, یک پیشنهاد که رد شد توسط قضات که حکومت بود که یک خطر واقعی است که مودی خواهد فرار بریتانیا به یک کشور که هیچ استرداد پیمان با هند است.

شاهد تهدید و ارعاب

در همان جلسه قاضی حکم داد که “شواهد قوی” که مودی به حال درگیر در “شاهد ارعاب” و از بین بردن مدارک و شواهد.

با توجه به جدیت از جمله اتهامات این همه اما مسلم است که آخرین وثیقه نرم افزار خواهد بود را رد کرد.

مودی وکلا ادعا کرده بود که مشتری خود را برگزار می شد در شرایط دشوار در Wandsworth زندان بود و همچنین ادعا کرد که بهداشت روانی او را به وخامت بود به عنوان یک نتیجه از حبس خود را.

این حکم در دادگاه امروز عدالت ایان کبوتر گفت “روشن نیاز برای این نرم افزار رد شود در شرایط فعلی.”

می آید تنها چند روز پس از دوم فروش دارایی های متعلق به مودی به ارزش میلیون ها دلار.

این موارد عبارتند از لوکس رولز رویس, ماشین, یک Patek Philippe ساعت و نقاشی مشهور, هندی, هنرمند آمریتا شعر-گیل به ارزش 2.5 میلیون دلار است اما انتظار می رود به بهانه بطور قابل توجهی بیشتر است.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>