لندن: دولت بریتانیا روز دوشنبه هشدار داد شیوع رمان coronavirus بود “جدی و تهدید قریب الوقوع” دو برابر تعداد موارد ثبت شده در کشور از چهار تا هشت.

هر کسی با این ویروس در حال حاضر می تواند به زور قرنطینه و ارسال به انزوا اگر آنها تلقی مطرح سلامت عمومی را تهدید دولت گفت.

جداسازی امکانات

دو بیمارستان تعیین شده است به عنوان “انزوا” امکانات که هر دو در حال حاضر در خانه انگلیسی ها که در بازگشت از ووهان چین شهر در مرکز شیوع.

“بروز و یا انتقال از رمان coronavirus جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداشت عمومی” وزارت بهداشت گفت.

بریتانیا انجمن مطبوعات خبرگزاری به نقل از یک منبع دولتی گفت: اقدامات جدید اعلام شده بود به خاطر یک نفر که در بازگشت از چین در یک تخلیه پرواز “بود و تهدید به فرار” از 14 روز انزوا.

بهداشت عمومی انگلستان گفت: چهار نفر شامل دو بهداشت و درمان کارگران و اضافه کرد که آن را در حال حاضر ضروری و تلاش برای شناسایی بیماران و پزشکان که ممکن است در تماس با آنها.

چهار بیماران جدید که تست مثبت در بریتانیا شناخته شده مخاطبین قبلا مورد تایید شده در فرانسه و انگلستان وزارت بهداشت گفت.

مقامات بهداشتی قادر به می گویند اگر این ها همان موارد گزارش شده توسط مقامات فرانسوی روز شنبه در هنگام تماس توسط AFP.

پنج انگلستان اتباع که تست مثبت در فرانسه آمد به تماس با انگلیسها بود که در بازگشت از سنگاپور و ماند در یک کلبه ییلاقی اسکی در نزدیکی مون بلان در رشته کوه های آلپ فرانسه.

این مرد در اصل از برایتون در جنوب شرقی انگلستان که در آن او تشخیص داده شد در بازگشت خود را قبل از انتقال به لندن.

یک مرکز پزشکی در برایتون گفت: آن را به حال به طور موقت بسته به صورت “فوری عملیاتی سلامت ایمنی و دلیل”.

یک عکاس خبرگزاری فرانسه در صحنه را دیدم بهداشت کارگران در hazmat مناسب در عمل جراحی است.

“دو تا از این موارد جدید بهداشت و درمان کارگران و به عنوان به زودی به عنوان آنها مشخص شد ما توصیه آنها را به خود منزوی به منظور حفظ تماس با بیمار به حداقل” بهداشت عمومی انگلستان گفت.

“ما در حال حاضر به فوریت به شناسایی تمام بیماران و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی که ممکن است به تماس نزدیک و در این مرحله ما اعتقاد داریم که این به تعداد نسبتا کمی.”

به خوبی آماده شده برای درمان موارد: انگلستان وزارت بهداشت

انگلستان وزارت بهداشت اصرار داشت آن را “بسیار خوب آماده” برای مدیریت و درمان موارد.

سارس-مانند ویروس که برای اولین بار پدید آمده در پایان سال گذشته به کشته شدن بیش از 900 نفر و در سراسر جهان گسترش. برخی از 40,000 نفر آلوده شده اند در چین و 350 جاهای دیگر.

بسیاری از مرگ و میر نیز در چین است.

منبع: AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de