UFC حلقه دختر Brittney Palmer Sizzles در سفید برای اجتماعی دور عکس: ‘بوسه من از طریق تلفن’

UFC حلقه دختر Brittney Palmer نشان کردن مهارت های مدلسازی در یک سری از سه عکس او مطرح شده در اجتماعی دور عکس در میان coronavirus بیماری همه گیر. او Instagram followers به نظر می رسید به درک عکس منحصر به فرد.

در یک سری از سه, تصاویر بریتنی به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش یک گوشی با رنگی صورتی و بنفش و زرد و سبز در پس زمینه. منحصر به فرد بوم نشسته است و در نزدیکی یک سطح منعکس کننده. در, عکس, مدل پوشیدن لباس سفید سینه بند ورزشی با طرح متقاطع که نشان می دهد او کافی رخ و او زوج را بالا waisted پایین. UFC هشت ضلعی دختر عینک برجسته سبزه مو در نرم فر که در جریان بیش از یک باید و پایین پشت او از یک طرف ، او accessorized با متوسط حلقه های طلا طلا گردنبند زنجیره ای با گرد زغال و چند دستبند با اندازه های مختلف در اطراف یک مچ دست. آن را به نظر می رسد به عنوان اگر Brittney لهجه چشم او را با خوبی مخلوط سایه چشم همراه با رژلب و خط چشم. علاوه بر گونه او ایستاده بود با چه شبیه برنزه کننده و هایلایت. مدل لب کامل به نظر می رسید به یک خامه برهنه رنگ بر روی آنها.

در اولین تصویر, Brittney نگاه به دور از لنز با او چانه کج و او مطرح شده با دست خود را بر روی باسن خود را. اما در یک ثانیه به او نگاه مستقیم به دوربین با یک دندانه دار لبخند و دست او را تا حدودی با هم. برای آخرین تصویر او بسته دهان او و نگاه به لنز با اسلحه او را در طرف سر خود را کج و به سمت.

در زیرنویس این مدل اعتبار عکاس گلن Yoza با گرفتن عکس های منحصر به فرد. او Instagram followers به نظر می رسد به درک و تقریبا 16,000 آمار “مانند” را فشار دهید در حالی که تقریبا 270 زمان به ترک یک نظر برای UFC دختر.

“در حال حاضر در این زمینه من نیاز به بر روی گوشی من…” اشاره کرد یکی از شیفتگان.

“شما خیلی gorgeously زیبا… این امر بوده ام اگر شما فقط بیا به رویای من و به نرمی سخن بگو به من” دوم Instagrammer بوده از جمله چند قلب قرمز از emoji.

“من کنجکاو چگونه است زندگی در فلوریدا این هفته گذشته…” خواسته یک سوم پیرو اما تا کنون Brittney نشده پاسخ داد: با تجربه.

“زرق و برق دار, Brittney یک هفته بزرگ” یک چهارم فن پاسخ داد از جمله دو قلب صورتی emoji.

Inquisitr قبلا گزارش شده است که UFC هشت ضلعی دختر وقایع سفر خود را به فلوریدا اخیر UFC حوادث و او به اشتراک گذاشته تست تجارب است. در نهایت Brittney نشان داد که او احساس امن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>