UFC fighter راشل Ostovich flaunted بدن او را برای آخرین Instagram post. او عینک یک snakeskin-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه به بالا در حالی که نما در خارج از منزل برای یک عکس که او استفاده می شود برای پوشش جعلی مجله که به شوخی در آغوش زندگی در طول شیوع کروناویروس.

29-در سال ساخته شده است, جوک در مورد به دست آوردن وزن در حالی که در خانه گیر کرده میان COVID-19 بحران برای این پست او قرار داده و خودش در جلد داستانی “Quaranteen” مجله. این البته یک ارسال تا از طولانی مدت هفده مجله و حتی با استفاده از یک شبیه فونت برای عنوان.

جنگنده نشسته بر روی یک پنجره برای تصویر و نگاه کردن به دوربین. Ostovich تا به حال پاهای او عبور کرد و خم شد روی دست راست خود دست چپ در حال اجرا را از طریق موهای سیاه بلند او که فرار کردن پشت او و در سراسر شانه او. او تا به حال در یک کلاه سیاه با سفید کوچک حروف در سراسر جبهه. UFC رقیب را لرزاند صورتی snakeskin-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه بالا که تا به حال نازک تسمه. این بالا ارائه شده طرفداران یک نظر او سخاوتمندانه دارایی و باب روز میانی.

125 پوند جنگنده تا به حال بسته بندی سیاه و سفید در اطراف کمر و آن را پوشش داده و پای راست. او عبور او چپ پا و این برجسته او ضخیم ران. Ostovich به نظر می رسد به پوشیدن یک سایه ای از رژ لب که تکمیل روشن و تا به حال در یک جفت گوشواره و یک گردنبند طلا به نگاه کامل. او برچسب 2BDesired شنا در عکس. برای faux جلد مجله او افزود مضطرب بارکد و چند سرفصل در مورد زندگی در حالی که تحت قرنطینه.

بسیاری از او را 677,000 Instagram followers نشان داد قدردانی خود را برای گونه های برامده پست و بیش از 34000 نفر از آنها را در بر داشت راه خود را به “مانند” را فشار دهید. Ostovich دریافت بیش از 280 نظرات و پاسخ ها سرازیر شدند و با آتش و قلب و چشم از emoji. همکار زن MMA figthers مروارید گونزالس و Nicco Montano چپ emoji در بخش نظرات.

“Lmao u, ناز, AF,” یک زن فن نوشت: در حالی که اضافه کردن یک شاهزاده خانم از emoji.

“ملکه EVERYTHAANGGG,” مشتاق پیرو اظهار نظر در پاسخ به این جنگنده را به عنوان.

“HOLY MOLY شما نگاه شگفت انگیز در ما حالا” 2BDesired شنا را Instagram حساب نوشت.

“Brah چنین baddie” یکی دیگر از فن اضافه شده است.

به عنوان پوشش Inquisitr, Ostovich نمایش گذاشت او قاتل منحنی در یک نئون سبز بیکینی ماه گذشته. او عکس گرفته شده در آب از یک محل زیبا و قرار دادن دارایی های خود را و ورزشی در صفحه نمایش برای دو-مجموعه عکس. جنگنده را به عنوان ذکر شده در به دست آوردن وزن به دلیل قرنطینه. این پست را به دست آورد بیش از 116,000 از او وفادار پایه فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de