UFC Fighter راشل Ostovich چشمک می زند خود را در شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه برای آخرین به روز رسانی

UFC fighter راشل Ostovich خوشحال طرفداران خود را با قرار دادن شکل انحناء بر روی صفحه نمایش در آخرین Instagram ها. برای این پست از او عکس گرفته شده بر روی یک قایق پوشیدن لباس شنای زنانه دوتکه است که flaunted ورزشی او پشت.

125 پوند جنگنده نشان داد او مهربان جانبی برای این ضربه محکم و ناگهانی است که ارائه طرفداران یک زیبا از کون رقم است. او به ضرب گلوله کشته شد در یک قایق بر روی آب با یک پس زمینه زیبا. Ostovich شده است گذراندن وقت در خانه اش در ایالت هاوایی در میان شیوع کروناویروس و او برچسب محل به عنوان Kaneohe, هاوایی برای این قایق سمت عکس.

29 ساله بود با او عکس پشت به دوربین و بدن او تبدیل کمی به سمت. Ostovich شد در عرشه یک قایق و آسمان بالا نگاه زرق و برق دار در حالی که منظره کوه بالا قابل مشاهده بود در فاصله. او موهای سیاه بلند او و آن باد در باد با یک کلاه سفید بر سر او.

Ostovich زانو زد و نشست بالای پاهای خود را که قطعه قطعه در برابر او derriere. سر او به سمت تبدیل شده و عمدتا پنهان, توپ, فلیپ فلاپ, اما یک لبخند بزرگ می تواند دیده می شود. جنگنده قرار داده و بازوی چپ خود را در جلو بدن او در حالی که دست راست خود را برداشت و بر روی موهای خود را. او را لرزاند چند رنگ لباس شنا و در حالی که بالا نمی شد در چشم ساده او کمر بالا, شلاق زدن کف بودند. ژست همراه با آشکار کف درمان بینندگان به یک شات روشن از او مناسب است ،

جنگنده برچسب 2BDesired شنا در عکس و شامل یک عنوان در مورد مد که در آن او اضافه نارگیل و جهان از emoji.

بسیاری از 692,000 Instagram followers رنگی به فریبنده ضربه محکم و ناگهانی و بیش از 67,000 نشان داد قدردانی خود را با ضربه زدن بر روی “مانند” را فشار دهید در بیش از 19 ساعت پس از آن رفت و آنلاین. Ostovich دریافت بیش از 500 نظر پاسخ او بودند با آشغال آتش emoji. جنگنده MMA مروارید گونزالس و مدل Valeria Orsini در میان کسانی که در سمت چپ که از emoji در بخش نظرات.

“شما نگاه با شکوه” یکی از طرفداران نوشت: در حالی که اضافه کردن قلب و چشم و هلو از emoji.

“به دنبال خوب Rach!!!” بازیکن NBA براندن داوسون پاسخ داد.

“زیبا ترین” یکی پیرو اظهار نظر در کنار قلب emoji.

“تو آنقدر خوب شد.”

به عنوان پوشش Inquisitr, Ostovich scintillated طرفداران بازگشت در ماه مه با دو عکس در یک نئون سبز, لباس شنای زنانه دوتکه. او ایستاده بود در آب تا زانو و نمایش او فک منحنی. اولین عکس از جلو و جنگنده تبدیل به نشان می دهد او پشت در دوم ضربه محکم و ناگهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>