UFC Fighter پیج VanZant Stuns در چندین حالا برای ‘Sports Illustrated Swimsuit,’ پست

Sports Illustrated Swimsuit به اشتراک گذاشته Instagram پست اختصاص داده شده به UFC fighter پیج VanZant. در ها آنها نوشته شده یک فیلم کوتاه از این مدل در یک رنگ صورتی لباس شنا و سه عکس گرفته شده از او در ظاهر خود را جشن لباس شنا موضوع.

در این پست به اشتراک گذاشته شده به Sports Illustrated Swimsuit‘s 2.1 میلیون پیروان و باز با گزیده ای از مصاحبه VanZant را در حالی که فیلمبرداری برای مجله گسترش سال گذشته است. او عینک مو بور او را راست پایین و نگاه خیره کننده در رنگ صورتی لباس شنای زنانه دوتکه. او کوچک بالا به سختی تحت پوشش دارایی های خود را به عنوان او صحبت کرد به دوربین مورد این فرصت را از ظاهر شدن در مجله مشهور.

“من احساس می کنم زمانی که شما در ورزش نشان داده شده است که به معنی شما از آن ساخته شده. پس از آن واقعا یک معامله بزرگ” VanZant گفت.

26 ساله نشان داد که چگونه هیجان زده او بود به طرفداران نشان می دهد یک سمت جدید از خودش. او احساس می کرد که بینندگان ممکن است فراموش نکنید که حتی اگر او سبع طول دعوا او همچنین دارای یک “زیبا” سمت به عنوان به خوبی.

علاوه بر مصاحبه, کلیپ, Sports Illustrated Swimsuit همچنین شامل چند عکس از VanZant. در اولین عکس او sported کوچک سفید لباس شنای زنانه دوتکه. UFC رقیب تا به حال مو بور او را به طعنه و تا حدی پوشش چهره او را به عنوان او زانو بر روی شن و ماسه در ساحل. طرفداران تحت درمان قرار گرفتند به یک نگاه اجمالی از او sideboob از مثلث بالا.

VanZant تا به حال در یک نور بنفش, حمام کردن کت و شلوار برای دومین ضربه محکم و ناگهانی. او نشسته و عکس گرفته شده بر روی سنگ به عنوان او به شرجی خیره به لنز. Instagram کاربران می توانید ببینید جنگنده های ورزشی شکل بر روی صفحه نمایش. در آخرین عکس VanZant شد تصویر در بیکینی سفید با الماس شکل بالا. سابق رقص با ستاره ها مسابقه گذاشته برای scintillating شات.

بیش از 43 ، 000 مردم در بر داشت راه خود را به “مانند” را فشار دهید در تحریک ها. پست دریافت بیش از 400 نظر. مدل کاترینا اسکات و Lily Aldridge چپ emoji در پاسخ. چند پیروان ستایش لباس شنا خروجی برای پوشش زنان از زمینه های مختلف.

“من دوست دارم برای دیدن زن در مشاغل مختلف” یک Instagram کاربر پاسخ همراه با سه قلب-چشم از emoji.

“چند وجهی” و زن پیرو نوشت: در حالی که اضافه کردن کف زدن دست از emoji.

“اورگان دختران آن را درست انجام دهد!!!!” یکی دیگر از اظهار نظر.

یک فن با اشاره به این که VanZant شوهر, Austin Vanderford یک مبارز حرفه ای نیز هست.

“او یک bf که می تواند به شما ضرب و شتم تا ساله به قید وثیقه! صبر کنید او می تواند ضرب و شتم من ، به قید وثیقه!” آنها به شوخی.

به عنوان پوشش Inquisitr, VanZant به تازگی به اشتراک گذاشته رجعت عکس از او با پوشیدن لباس شنای زنانه دوتکه در یک قایق. او پیوست Vanderford برای شایان ستایش ضربه محکم و ناگهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>