UFC Fighter پیج VanZant نشان می دهد او رخ و منحنی در یک پلنگ-نسخه قابل چاپ سینه بند ورزشی

پیج VanZant flaunted او قاتل منحنی در حالی که او رقصید در یک آشکار ساز و برگ برای او آخرین Instagram ها. برای کلیپ, او را لرزاند یک یوزپلنگ-نسخه قابل چاپ سینه بند ورزشی و پیوست توسط شوهرش به عنوان دو انجام طراحی رقص با هم.

این مرد 26 ساله در حال آمدن است خاموش از دست دادن در UFC 251اما نشان داد روح او هنوز بالا با این شوخ تصویری. او فیلم برداری در خارج از منزل در یک روز روشن و آفتابی همراه با شوهرش, Austin Vanderford. زن و شوهر رقصید به “سوار آن” توسط DJ زمینه است.

VanZant او بلند مو بور پایین و عینک آبی لس آنجلس داجرز کلاه بیس بال. سابق رقص با ستاره های شرکت کننده عینک یوزپلنگ-نسخه قابل چاپ سینه بند ورزشی که تا به حال پایین یقه در آغوش گرفت و بر روی قفسه سینه خود را. این قطعه ارائه بینندگان یک نگاه اجمالی از دارایی های فراوان. او همچنین تا به حال بر روی یک جفت از قطع ژان شلوارک همراه با جوراب سفید و کفش سفید. رقص او شریک شد shirtless اما همسان همسر خود را با یک کلاه آبی ژان شلوارک و کفش کتانی سفید.

این ویدئو آغاز شده و با او برخورد رکورد به عنوان او را دیدم یک غول با لبخند به دوربین. او پشت پا برای ایستادن در کنار Vanderford و دو انجام همزمان برروی آن بکشید مراحل. VanZant تا به حال آغوش او به عنوان او رخ در صفحه نمایش کامل در حالی که او را لرزاند به عقب و جلو. مدل مطرح آغوش او و شوهرش گسترش سلاح های خود را پایین هماهنگ است. آنها جایگزین بازوی موقعیت تا زمانی که آنها شروع به چرخش باسن خود را به طور همزمان و لگد پاهای خود را به عقب با هم به عنوان ویدیو به پایان رسید.

بسیاری از VanZant را 2.6 میلیون Instagram followers متوجه رقص کلیپ و تقریبا 99,000 از آنها را در بر داشت راه خود را به “مانند” را فشار دهید در بیش از 12 ساعت پس از رفتن زندگی می کنند. UFC جنگنده تا به حال بیش از 1700 نظرات. در حالی که چند طرفداران ارائه شده حمایتی کلمات بسیاری از بخش نظر پر شده بود با snarky پاسخ در مورد اخیر او از دست دادن.

“نفرت به آن می گویند که من یک فن, اما اگر شما به خوبی در مبارزه با به عنوان رقص” یک Instagram کاربر نوشت.

“شما تبدیل به یک سیرک عمل می کنند و دیگر یک رقیب جدی” دیگری اضافه شده است.

“این رقص طول می کشد بیش از مبارزه” پیرو گفت: در مورد کلیپ کوتاه.

“به یاد من هرگز به قرار دادن پول در یکی از دعوا هرگز دوباره. بدترین سرمایه گذاری ممکن است” یک ناراضی فن نوشت.

به عنوان پوشش Inquisitr, هفته گذشته VanZant ارسال شده در یک ویدیو که در آن او نشان داد بدن او را در حالی که نمایش او مهارت های هنرهای رزمی. او عینک یک سینه بند ورزشی و شورت کوچک آبی در حالی که انجام یک پا زدن در این کلیپ که به دست آورد بیش از 150,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>