Uddhav Thackeray صفحة ساعت, Amit Shah

بمبئی: ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray به نام بود نارندرا نخست وزیر و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در دو روز گذشته منابع رسمی گفت: در روز چهارشنبه.

روز دوشنبه Thackeray صحبت با شاه amd به دنبال با یک تماس به بعد از ظهر روز سه شنبه.

هر چند مقامات tightlipped در مورد جزئیات آن اعتقاد سانتی متر ممکن است در مورد موضوع نامزدی خود را به شورای قانونگذاری از فرماندار سهمیه.

این ماهاراشترا کابینه به ریاست معاون وزیر Ajit Pawar دو بار تصویب قطعنامه های این ماه, اصرار فرماندار Bhagat Singh Koshyari به معرفی Thackeray از سهمیه دو شورای صندلی.

Thackeray که در زمان بیش از سانتی متر به عنوان در تاریخ 28 نوامبر سال گذشته باید انتخاب کنید به یکی از دو مجلس قانونگذاری ایالتی توسط مارس 28 برای جلوگیری از یک بحران قانون اساسی در دولت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>