حال بارگذاری است کاهش یک چهارم از نیروی کار خود را در کمتر از یک ماه. اسپنسر پلات/گتی ایماژ

برای سال در حال بارگذاری است بالید را نه تنها به عنوان یک disruptor از قرن تاکسی, کسب و کار, اما, مهمتر, پیشگام در فن آوری لبه برش. گذشته از هسته آن سوار-به اشتراک گذاری سرویس Uber در سال های اخیر سرمایه گذاری سخاوتمندانه در عین حال-به-می شود-تجاری تلاش از جمله پرواز در کابین خود رانندگی وسایل نقلیه (از طریق بارگذاری فن آوری های پیشرفته و ایده های نوآورانه در کل هر طریق به تازگی شکل گرفته و بارگذاری انکوباتور.

اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نابسامانی سوار-نقطه در سطح جهان و داراي بارگذاری را منبع اصلی درآمد این شرکت برای قرار دادن کسانی که رویاهای اینده در انتظار نگه داشته در حال حاضر قرار دادن تمرکز خود را در پشت کار فشرده کمتر علاقه و در عین حال پول ساخت کسب و کار از سوار-نقطه و تحویل مواد غذایی. (جالب اینجاست که هر چند اولین و مهمترین کارگران در این خدمات رانندگان هنوز به رسمیت شناخته شده به عنوان کارکنان.)

روز دوشنبه بارگذاری گفت: این امر نزدیک 45 دفاتر در سطح جهان از جمله بارگذاری انکوباتور و هوش مصنوعی بخش بارگذاری هوش مصنوعی در آزمایشگاه به عنوان بخشی از آخرین هزینه-طرح توجیهی برش و. این حرکت را نیز شامل کاهش از 3000 شغل در سراسر سازمان اضافه کردن به 3,700 موقعیت حذف شود اعلام کرد فقط دو هفته پیش. در مجموع بارگذاری شده گذاشته 6,700, کارکنان, و یا 25 درصد از نیروی کار خود را در کمتر از یک ماه.

در یک یادداشت به کارکنان در دوشنبه Uber مدیر عامل دارا Khosrowshahi گفت: drastic کوچک بود برای محافظت از قیمت سهام شرکت را (اگر چه در حال بارگذاری سهام شروع به پریدن کرد تا آنجا که 9 درصد صبح روز دوشنبه در اخراج نیوز) یا لطفا به هیئت مدیره.

“من تا به حال به این تصمیم از آنجا که ما بسیار در آینده به عنوان یک ضروری سرویس شهرستانها از جهان ما وجود دارد برای میلیون ها نفر از مردم و کسب و کار که تکیه بر آمریکا و خواسته های آن” Khosrowshahi گفت: در این یادداشت برای اولین بار منتشر شده توسط وال استریت ژورنال. “ما باید ایجاد خودمان را به عنوان یک کفا سازمانی که دیگر متکی به سرمایه جدید و یا سرمایه گذاران را به نگه داشتن در حال رشد گسترش و نوآوری.”

در آن درآمدی انتشار در اوایل این ماه در حال بارگذاری گزارش اولین کاهش در سه ماهه سوار رزرو تا حدی به دلیل پناهگاه در محل سفارشات در نظر گرفتن اثر در سراسر ایالات متحده در ماه مارس است. انتظار بدتر از درآمد رکود در سه ماهه دوم Khosrowshahi عقب رانده بارگذاری سود دهی جدول زمانی از پایان سال 2020 به سال آینده و گفت: این شرکت نیاز به برش 1 میلیارد دلار در هزینه های ثابت به منظور رسیدن به آن است.

“من شگفت زده نمی شود اگر دور سوم از اخراج. [ترجمه] خیلی پف کرده ساختار هزینه” گفت: Mandeep سینگ فن آوری تحلیلگر بلومبرگ در هوش. سینگ نشان می دهد که بارگذاری به سرعت می تواند به صرفه جویی یک و نیم میلیارد دلار توسط بسته شدن خود به خود رانندگی واحد. این شرکت نشده ذکر شده این برنامه در عین حال اما سازندگان: پژوهش در هوش مصنوعی مرکزی فن آوری در پشت خود رانندگی می تواند یک سیگنال.

“ما شاهد برخی از نشانه هایی از بهبود, اما این می آید از یک سوراخ عمیق با دید محدود که به آن سرعت و شکل…کسب و کار امروز نمی آیند نزدیک به پوشش هزینه های ما,” Khosrowshahi گفت: در روز دوشنبه یادداشت.

در همین حال بارگذاری است دو برابر را در سوار-به اشتراک گذاری و تحویل مواد غذایی.

دو هفته پیش در مدت کوتاهی پس از اعلام این طرح به غیر روحانی کردن 3,700 کارکنان بارگذاری رهبری $170 میلیون دلار سرمایه گذاری در روروک مخصوص بچه ها برق, راه اندازی, آهک به ادغام با آن موجود روروک مخصوص بچه ها-سرویس به اشتراک گذاری پرش.

Uber نیز بنا به گزارش ها در مذاکرات برای خرید بارگذاری می خورد’ رقیب Grubhub, برای گسترش حضور خود را در آمریکا تحویل مواد غذایی در بازار. این دو شرکت شده اند قادر به توافق بر سر یک کسب و قیمت هر وال استریت ژورنال. معامله باید وجود داشته باشد یک می تواند ارزش Grubhub در بیش از 6 میلیارد دلار ذخیره و بارگذاری صدها میلیون نفر در بیرون ساختمان خود را تحویل مواد غذایی زیرساخت ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de