امارات متحده عربی: حیدرآباد بر اساس دکتر احساسی می شود به عنوان پلیس ادای احترام به او

دبی: Dr عایشه سلطانه یک حیدرآباد مستقر در دبی به حال یک تجربه فراموش نشدنی’ هنگامی که دبی پلیس او را متوقف و به یک سلام به جای چک کردن اسناد در طول حکومت نظامی ساعت.

دکتر عایشه به خانه رانندگی به شارجه پس از اتمام شیفت در الاهلی مرکز غربالگری در 1:00 am روز سه شنبه, آوریل 28, زمانی که او متوقف شده توسط پلیس دبی در نزدیکی Al ملا پلازا در دبی-شارجه بزرگراه.

روایت این حادثه Dr عایشه در توئیتر خود نوشت: “من رانندگی در بازگشت به خانه در 1am در طول حکومت نظامی ساعت رو متوقف @DubaiPoliceHQ
من به او گفتم من یک دکتر از بازگشت از وظیفه بود تمام مقالات من به آنها ارائه اما حاضر به بررسی هر چیزی & به من درود می فرستم به عنوان یک (امارات متحده عربی) ساکن این بزرگترین روز زندگی من THANKYOU

وی در ادامه می نویسد: “Thankyou برای حرکت من پر برکت در امارات متحده عربی و خدمت به مردم در اینجا”

خلیج تایمز به نقل از دکتر عایشه گفت: “من وحشت کمی است و من با تمرکز بر گرفتن من اجازه کار و سایر اسناد و مدارک برای اثبات من یک دکتر. اما من تعجب به پلیس حاضر به بررسی اسناد و مدارک و به جای آن به من سلام کرد و گفت من می توانید بروید.”

او می افزاید: “این بهترین پاداش شما می توانید به عنوان یک دکتر. به عنوان کسی که در امارات متحده عربی این است که یک روز فراموش نشدنی برای من است. این حرکت از پلیس دوبی به معنای زیادی به من و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی در سراسر جهان است. این نشان از احترام به پزشکان.”

به دنیا آورده و در امارات متحده عربی, Dr سلطانه آماده شد برای او MD امتحانات پس از اتمام کارآموزی با DHA زمانی که او بود به نام به سلامت قدرت را به پیوستن به مبارزه با کروناویروس.

Dr سلطانه بود برای متقاعد کردن او بسیار نگران خانواده که ندای وظیفه. او می گوید: “این نقطه از یک دکتر. این خانه من است و من می خواهم به انجام بهترین من برای کمک به امارات متحده عربی مبارزه با این بیماری همه گیر. ما حدود 200 تا 300 نفر در هر روز – هر دو با و بدون علائم است. آن را بسیار پرارزش است و من بیشتر از همه متعهد به ادامه کار من”.
بهداشت و درمان کارگران در امارات متحده عربی بسیار محترم و مورد ستایش قرار داد به عنوان “خط اول دفاع در برابر Covid-19”.

حضرت شیخ محمد بن راشد آل مکتوم معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات متحده عربی و حاکم دبی در زمان به توییتر در ماه مارس به راه اندازی یک کمپین آنلاین برای تشکر از آنها را با #ThankYouHeroes.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>