امارات متحده عربی آغاز می شود تحصیل در خانه از طریق e-learning

دبی: با ‘حرفه ای’ پس زمینه در نظر یکشنبه صبح در امارات متحده عربی آغاز شده برای معلمان و دانش آموزان با ورود به دیجیتال خود کلاس.

لباس هوشمند می پوشند گاه به گاه و نشستن به راحتی صدها هزار نفر از کودکان نشسته پشت کامپیوتر صفحه نمایش در صفحه اصلی برای حضور در روز یکی از e-learning بعد از دانشگاه بسته در 8 مارس را به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus.

با توجه به شیوع کروناویروس موسسات آموزشی در سراسر امارات متحده عربی آغاز شده E-learning نیز به نام آموزش از راه دور است که اجرا خواهد شد تا زمانی که مدارس دوباره باز کنید.

KG1 دانشجویان چت با معلم خود در e-learning کلاس

پدر و مادر یا نشسته با دانش آموزان جوان خود را از راه دور یادگیری و درس زندگی می کنند خوش آمد می گوید و تماشای آماده برای آموزش فعالیت های.

معلمان کار از خانه با استفاده از گوگل ابزار و زوم به انجام آموزش.

معلمان نگه داشتن سازمان دیده بان بیش از دانش آموزان در مکالمات خود نظارت و پیگیری عملکرد دانش آموزان در طول یادگیری الکترونیکی, دوره.

قبل از ثبت انجمن به صورت آفلاین مطالعه مواد در حال حاضر آپلود توسط معلمان قبل از کلاس های آنلاین نقل مکان کرد.

وجود دارد برخی از مشکلات فنی اما هیچ اختلالات عمده گزارش شده است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>