امارات متحده عربی بر اساس هندی, اخراج, چهره, زندان برای توهین به اسلام

دبی: هند مهاجرین در امارات متحده عربی با آن مواجه است اقدام پلیس به اتهام توهین به اسلام در رسانه های اجتماعی در پاسخ به Facebook پست در coronavirus با توجه به گزارش رسانه ها. Rakesh B Kitturmath که مشغول به کار به عنوان یک رهبر تیم در Emrill خدمات یکپارچه مدیریت امکانات, مدیریت (FM) که مقر آن در دبی اخراج شد در روز پنج شنبه پس از پست خود موجب خشم را در رسانه های اجتماعی, خلیج فارس خبر داد.

“Kitturmath اشتغال می ایستد خاتمه با اثر فوری. او خواهد بود به دست پلیس دوبی. ما باید یک سیاست تحمل صفر نسبت به چنین جنایات نفرت گفت:” استوارت, Harrison, مدیر عامل شرکت Emrill خدمات.

“به عنوان یک سازمان ما کار کرده اند سخت در طول سال به آغوش تنوع و ایجاد یک فرهنگ ورود که در آن هر ملیت و دین و زمينه استقبال کرده است و جشن گرفته می شود. ما دقیق سیاست رسانه های اجتماعی برای کارکنان ما به اطمینان حاصل شود آنها احترام ارزش های ما هر دو در داخل و خارج از محل کار” این روزنامه به نقل از هریسون عنوان کرد و گفت.

هریسون گفت: آنها در حال تلاش برای پیدا کردن اگر Kitturmath هنوز در امارات متحده عربی با توجه به گزارش.

“ما بیش از 8,500 کارکنان بنابراین این ممکن است در حالی که. که گفت: ما باید او را اخراج. اگر او هنوز هم در این کشور او را به دست پلیس دوبی,” او گفت:.

در اصل از Ranebennuri کارناتاکا Kitturmath می پیوندد یک لیست همیشه در حال رشد از شرح که فرود آمد در مشکل به اتهام Islamophobic پیام در روز های اخیر.

در اوایل این هفته در ابوظبی ساکن Mitesh Udeshi اخراج شد برای ارسال یک کارتون تمسخر اسلام در Facebook صفحه در حالی که یک پلیس شکایت علیه Sameer Bhandari از چشم انداز آینده حوادث و عروسی’ در دبی پس از او خواست مسلمان کارجو از هند به بازگشت به پاکستان است.

امارات متحده عربی قانون شکنان همه مذهبی و یا تبعیض نژادی تحت یک قانون تصویب می رسد در 2015.

ضد تبعیض/ضد نفرت قانون ممنوع تمام اعمال “که استوک نفرت مذهبی و/یا که توهین به دین از طریق هر شکل از بیان آن گفتار و یا کلمه نوشته شده و کتاب و جزوه و یا از طریق رسانه های آنلاین.” NSA

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>