ایالات متحده در صدر 1,000 Coronavirus مرگ و میر در یک روز برای اولین بار مرگ و میر ضرب 5 بار در هفته گذشته

ایالات متحده آمار ترسناک یک نقطه عطف در چهارشنبه ضبط بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از عفونت کروناویروس در یک روز برای اولین بار. با توجه به جمعیت داده های سایت Worldometersاست که ضبط آمار در سراسر این بیماری همه گیر از 8:45 p. m. EDT ایالات متحده ثبت شده بود 1,049 coronavirus مرگ و میر در مارس 1 alone.

هر چند ایالات متحده تلفات دسترس نیست از 1000 تا مارس 26 تقریبا چهار هفته پس از اولین آمریکایی مرگ و میر اعلام شد در ایالت واشنگتن مجموع در حال حاضر حدود quintupled در کمتر از یک هفته. با توجه به Worldometers داده 5,102 آمریکایی اند و به عنوان نتیجه COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus که از شنبه شب.

هر چند که کل مکان های ایالات متحده سوم در جهان از نظر تعداد مرگ و میر حداقل از نظر رسمی شماره منتشر شد, نرخ مرگ در آمریکا نسبتا پایین باقی مانده است. با توجه به Worldometers اعداد, ایالات متحده آمریکا رنج می برد 15 مرگ و میر برای هر میلیون نفر جمعیت دارد. ایتالیا منجر جهان با 218 مرگ در هر میلیون و 13,155 زندگی از دست رفته به طور کلی.

اسپانیا در حال حاضر رتبه دوم پشت ایتالیا با 9,387 مرگ و میر به میزان 201 میلیون ساکنان اسپانیا در حالی که فرانسه در رتبه چهارم به یک درجه زیر متحده با 4,032 مرگ و میر. برای فرانسه که در مجموع معادل 62 coronavirus مرگ و میر در هر میلیون نفر است.

Donald Trump speaks.
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ادعا می کند که 100000 آمریکا مرگ به معنی او انجام داده است یک کار بسیار خوب است.’ برنده McNamee / گتی ایماژ

اما با توجه به پیش بینی کارشناسان از جمله کسانی که توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داد ایالات متحده آمریکا است که تنها در آغاز جمع آوری آن coronavirus مرگ در کل. کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در حال حاضر می گوید که مرگ و میر می تواند اجرای بیش از 200 ، 000. اما در روز دوشنبه تهمت اعلام کرد که اگر کل برگزار می شود به “بین 100 تا 200,000” او به قضاوت عملکرد خود را در بحران به “یک کار بسیار خوب” با توجه به واشنگتن پست گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد که وجود دارد برخی از افرادی که او را نمی شناخت که به توصیه او را به سادگی به انجام هیچ چیز در مورد این بیماری همه گیر و نه به “سوار آن را مانند یک گاوچران. فقط آن سوار است. سوار که پمپاژ حق را از طریق.”

اما در حالی که تهمت اعتراف کرد که او “در مورد آن فکر” او در نهایت تصمیم گرفت که 2.2 میلیون پیش بینی مرگ و میر است که در نتیجه از انجام هیچ چیز در مورد این بیماری همه گیر شد “قابل قبول نیست.”

با توجه به یک نگهبان گزارش روز چهارشنبه ایالات متحده آماده شد برای بالا تلفات بالقوه منابع تا 100,000 کیسه های بدن از وزارت دفاع است. “سبز نایلون 94-اینچ 38-اینچ” کیسه به طور کلی استفاده می شود برای ذخیره و حمل و نقل اجساد سربازان مرده اما در حال حاضر می تواند repurposed برای استفاده غیرنظامی به جمع آوری باقی مانده از coronavirus بیمارانی که زنده ماندن این بیماری با توجه به نگهبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>