ایالات متحده Regal Cinemas مجموعه به بازگشایی جولای 10

Regal Cinemas Reopening Coronavirus

Cineworld بازگشایی مجموعه تاریخ برای ایالات متحده آمریکا و انگلستان تئاتر. راب کیم/گتی ایماژ

طرفداران فیلم بوده است کنجکاو که دقیقا در زمانی که عمده سینما زنجیر را بازگشایی میان مداوم coronavirus نگرانی. برای ماه ها اعتقاد بر این بود که اوایل جولای بازگشایی خواهد هموار کردن راه برای کریستوفر نولان را شعار می رسند در تئاتر در ژوئیه 17. اما با برادران وارنر در نهایت اذعان و تاخیر در این فیلم دو هفته است که هدف این بود که دیگر تضمین کند.

هنوز منتظر نمی تواند به طور چشمگیری دیگر به عنوان غرفه Cineworld که صاحب عظیم شاهوار زنجیره ای در ایالات متحده خواهد شد و بازگشایی آن ایالات متحده آمریکا و انگلستان مکان در جولای 10. شروع هفته آینده برخی از آن اروپا در سینماها آغاز خواهد شد تا به عنوان به خوبی. برای فیلم های پرفروش مانند شعار و دیزنی مولان برای موفقیت تئاتر زنجیره ای در سراسر جهان باید به اندازه کافی امن به درستی باز مبادا 200 میلیون دلار به علاوه tentpoles مبارزه به نوبه خود سود. در حالی که پتانسیل موج دوم جدید COVID موارد می تواند تاخیر در ایالات متحده باز Cineworld دقیق بازگشایی برنامه های صبح روز سه شنبه.

همچنین نگاه کنید به: 93 مراسم اسکار رود به تاخیر می افتد و با توجه به COVID-19

Cineworld بسیار شبیه به صنعت دیگر اصلی نمایشگاه زنجیر بسته درهای خود را در اواسط ماه مارس به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع. این شرکت دیده می شود سهام خود را جست و خیز کردن 62 درصد بیش از شش ماه گذشته. به طور معمول, Regal Cinemas است ایالات متحده بزرگترین زنجیره ای پشت AMC اما آینده از این عظیم آجر و ملات عملیات هنوز مشخص نیست که این شایعه ورشکستگی همچنان به طاعون در فیلم های زنجیره ای. هفته گذشته Cineworld حمایت از آن برنامه ریزی شده $2.1 میلیارد دلار کسب کانادا غرفه Cineplex که ارائه شده این شرکت با بیش از 11,200 صفحه نمایش در سراسر جهان است.

“ما هیجان زده به عقب و تشویق نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که بسیاری از مردم از دست رفته برای رفتن به فیلم تئاتر” Cineworld مدیر عامل Mooky Greidinger در بیانیه ای گفت: هر خبرنگار هالیوود.

Greidinger ادامه داد: “با تخته سنگ را تایید کرد برای هفته های آینده از جمله در میان دیگران شعار, مولان, یک محل آرام بخش دوم, زنان 1984, بیوه سیاه, باند, روح, Top Gun ماوریک و بسیاری از کل Cineworld تیم باقی می ماند متعهد به ‘بهترین مکان برای تماشای یک فیلم است.”

شاهوار در انتظار بازگشایی با افزایش سلامت و اقدامات ایمنی در حالی که همچنین عامل در حد کمتر از 100% ظرفیت به موقف اجتماعی فاصله گرفت. 2020 جعبه آمریکا است و انتظار می رود به از دست دادن بیش از 6 میلیارد دلار در فروش بلیط با توجه به کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>