آمریکا اتهامات جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو با قاچاق بین المللی مواد مخدر

در روز پنج شنبه 26 مارس در ایالات متحده منتشر شد کیفرخواست از جرایم مواد مخدر در برابر رئیس جمهور سابق ونزوئلا, Nicolás Maduro Moros و همچنین 14 سایر کنونی و سابق ونزوئلا مقامات ارشد در وزارت دادگستری سایت. در میان این چهار اتهام در علاوه بر این قاچاق بین المللی مواد مخدر نیز فساد و مواد مخدر-تروریسم و حمل اسلحه و ماشین آلات و همچنین دیگر مخرب دستگاه های بیشتر به اعمال مواد مخدر-تروریسم است. با توجه به BBCدادستان کل ویلیام Barr اعلام کرد افزایش تنش میان آمریکا و ونزوئلا پس از تحریم های سنگین در ونزوئلا صنعت نفت تحمیل شده بود.

اتهامات ساخته شده اند در واشنگتن در شهر نیویورک و میامی است. هر اتهام حمل حداقل 10, 20 و 30 سال-حداقل حکم و همچنین حکم برای اتهام و زمان آخرین. به غیر از رئیس جمهور سابق ونزوئلا معاون رئیس جمهور برای اقتصاد ونزوئلا وزیر دفاع و ونزوئلا رئیس دیوان عدالت در میان کسانی که به اتهام. اضافی رهبران دو کشور از Fuerzas Armadas Revolucionarias de Colombia نیز به اتهام نقش آنها در کمک به مقامات بالا رتبه بندی با استفاده از کوکائین به عنوان یک سلاح در ایالات متحده است. این کشور آمریکای جنوبی هنوز به طور رسمی در پاسخ به اتهامات عنوان شده علیه.

“برای بیش از 20 سال مادورو و تعدادی از عالی رتبه همکاران اتهام توطئه با فارک باعث تن کوکائین را وارد کنید و نابودی جوامع آمریکایی گفت:” دادستان کل Barr.

در کیفرخواست ایالات متحده وکیل آریانا Fajardo Orshan توضیح داد که دولت ونزوئلا مقامات تا به حال فریب خورده این کشور میلیاردها دلار و ذخیره پول در جنوب فلوریدا بانک ها. ایالات متحده دفتر دادستان در جنوب فلوریدا همراه با کمک فدرال مأموران اجرای قانون باید کشف و ضبط حدود 450 میلیون از بالا-سطح مقامات ونزوئلا را به عنوان به خوبی به عنوان جنایتکار همکاران.

این ایالات متحده است که ارائه پاداش از 15 میلیون دلار به هر کسی که با اطلاعات مربوط است که می تواند منجر به مادورو را بازداشت. وجود دارد همچنین پاداش تا 10 میلیون دلار به کسانی که با اطلاعات است که می تواند منجر به دستگیری و یا حتی محکومیت Cabello رندن, کروجل برریس و الکالا Cordones. تا آنجا که $5 میلیون خواهد بود پاداش برای اطلاعاتی که منجر به مارین Arango بازداشت یا محکومیت به عنوان به خوبی.

در سال گذشته تحت مادورو رهبری ونزوئلا دستخوش فروپاشی اقتصادی با تورم رسیدن به 800,000 درصد است. نزدیک به پنج میلیون نفر در کشور فرار کرده اند. ایالات متحده سال ها وقت صرف متهم مادورو از رهبری و فساد است. در حال حاضر سی و رهبران پشت ژوئن Guaidó که اعلام شده خود را به ونزوئلا رئیس جمهور موقت در 2019. هر چند Guaidó است که با حمایت آمریکا و اتحادیه اروپا رهبران ونزوئلا از لحاظ فنی در قدرت باقی می ماند, با حمایت از ارتش. علاوه بر این, مادورو حمایت از رهبران کوبا و روسیه و چین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>