جوآن میچل Noël, 1961-1962. حسن نیت ارائه میدهد از فیلیپس

به عنوان سگ روز از تابستان در حال نزدیک شدن فیزیکی حراج اتاق ممکن است به طور موقت تعطیل اما مزایده آنلاین از scintillating آثار هنری در حال شلوغ و مربوط تر از همیشه. روز جمعه فیلیپس اعلام کرد که در ماه جولای آنها خواهید بود از دست فروش در اطراف Noël (1961-1962) یک نقاشی فوق العاده ای ساخته شده توسط نفوذ نقاش اکسپرسیونیست انتزاعی جوآن میچل است که انتظار می رود به بهانه از $9.5 میلیون به $12.5 میلیون نفر است. در همان روز ساتبی امروز نشان داد که برنامه ریزی ژوئن فروش مجموعه قوی از دنور نیکوکار و جمع آوری جینی ویلیامز را شامل جوآن میچل نی ($5 میلیون به 7 میلیون دلار) و به همین ترتیب عالی نقاشی که میچل به اتمام در سال 1976. در سال های اخیر Mitchell مشخصات افزایش یافته است به عنوان جمع تر شد آگاه از خروجی اما حتی با توجه به جهان تعصب میچل با موفقیت در بازار در طول عمر خود.

این واقعیت است که میچل خلق به نظر می رسد کار خود را به نوسان هسته حراج روند خوش است به خصوص با توجه به تاثیر از دید هنری. Noël ایجاد شد در اوایل میچل حرفه ای اما پس از او تا به حال نقل مکان کرد و از نیویورک به فرانسه و احساسات است که قابل لمس در بوم احساس می کند به مراتب بیشتر احشایی از آنچه او په William de Kooning بود و در حدود همان زمان. بعد از آن در زندگی خود Mitchell حضور داشتند به یک دستیار به نام Noël مورل اما آن را کمتر روشن چرا با همین نام اختصاص داده بود برای این کار یک رمز و راز است که تنها می افزاید: به درخواست تجدید نظر خود را.

همچنین نگاه کنید به: مارک پورتر از حراج کریستی در COVID-19 دائمی چگونگی تاثیر هنر خرید و فروش

به عنوان یک جوان نقاش میچل فارغ التحصیلی از مدرسه هنر در شیکاگو یکباره او را به میانه قرن 20 و اوایل کار گرفتند و در حال حاضر افسانه ای 9 خیابان نمایش فوق العاده با نفوذ نمایشگاه آوانگارد که همچنین افزایش پروفیل رابرت Richenburg, William de Kooning جکسون پولاک و فرانتس کلاین در سال 1951. بیش از این دوره از نقاشی حرفه ای میچل ارادت به gestural انتزاع هرگز منحرف و خانه او نیز همیشه در دسترس هنرمندان جوان به دنبال از او یاد بگیرند.

جوآن Mitchell, نی, 1976. حسن نیت ارائه میدهد از ساتبی

کلش, نقاشی در جینی ویلیامز مجموعه ارائه شده توسط ساتبی است بیش از 9 فوت قد و به نظر می رسد به مراتب بیشتر نور خورشید و معنوی لذت از میچل کار شد. اگر Noël انتقال مواد منفجره فاجعه از یک تضاد درونی زندگی کلش احساس قطعا بیشتر خارجی; این محصول از یک هنرمند به طور کامل آگاه باشید که مؤثر او و آنچه که او می خواهد به تحت تاثیر قرار. به عنوان یک مترجم از خودش و از جهان اطراف او میچل بود دهیم virtuosic.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im