دو چینی, موزه ها به تعویق افتاد رسمی خود دهانه با توجه به کروناویروس

مردم با پوشیدن facemasks پس از شیوع کروناویروس آغاز شد که در ووهان چین. آنتونی والاس/خبرگزاری گتی ایماژ

کمتر از یک هفته پس از هنگ کنگ گالری هنر انجمن خواست غربی ها برای جلوگیری از پریدن به روز قیامت گیری در مورد کوروناویروس و خواستار لغو هنر بازل در هنگ کنگ آن اعلام شده است که سازمان در پشت دو موزه ها در چین—او در موزه هنر در فوشان چین و X موزه در پکن را با تاخیر دهانه از هر دو این برنامه ریزی موسسات به دلیل تهدید این بیماری است. با توجه به آخرین به روز رسانی از نیویورک تایمز ، monthlong در سراسر جهان مرگ و میر از coronavirus رسیده 490.

ووهان چین در شهرستان است که این ویروس برای اولین بار آغاز شد که حدود 12 ساعت رانندگی به دور از فوشان شهر که در آن او در موزه هنر تنظیم شده است برای باز کردن. موزه طراحی شده توسط معمار ژاپنی Tadao Ando و تامین مالی توسط او Jianfeng بنیانگذار الکترونیک تولید کننده لوازم خانگی Midea. “سلامت و ایمنی سجاف را, کارکنان, کارگران ساختمانی, هنرمندان, آینده بازدید کنندگان و همکاران بین المللی از اولویت. سجاف را از نزدیک دنبال اقدامات از دولت چین و سازمان بهداشت جهانی” می خواند بیانیه ای از او در موزه هنر که به دست آمده توسط روزنامه هنر. “سجاف می داند که چین در حال انجام است همه از آن می توانید با سراسر کشور بسیج تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. به عنوان یک موزه افتتاح رویداد مهم جمع آوری سجاف تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن مراسم برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از انتقال. سجاف است که به دنبال به جلو به پیدا کردن یک تاریخ مناسب برای آن باز خواهد شد که اعلام کرد در دوره به دلیل.”

همچنین نگاه کنید به: چگونه هنگ کنگ گالری در حال هل دادن در برابر ترس از Coronavirus

به طور مشابه X موزه در پکن است به تعویق انداختن افتتاح نمایشگاه که ویژگی های هنرمندان Cui Jie و چنگ زد تا اطلاع ثانوی به دلیل خطر سلامت. این هنوز مشخص نیست که آیا هنر بازل در هنگ کنگ رو به جلو خواهد رفت اما در حال حاضر متضاد پیام در هوا در مورد امن ترین روش عمل است و شاید حتی بیشتر disorienting از تهدید ویروس خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر