دو مرد دستگیر شده اند برای عکسبرداری از Ahmaud Arbery

در روز پنج شنبه شب گرجستان دفتر تحقیقات اعلام کرد که دو مرد دستگیر شدند حمله Ahmaud Arbery که صورت گرفت و در فوریه, Buzzfeed گزارش شده است. گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس McMichael, 34 دستگیر شده بودند روز پنجشنبه به اتهام قتل و تشدید حمله. اجرای قانون گزارش داد که دو مرد در بازداشت پلیس و خواهد بود رزرو در Glynn زندان شهرستان است.

این McMichaels نمی شد متهم در زمان تیراندازی زیرا آنها به پلیس گفت که تیراندازی شد که در نتیجه دفاع از خود با توجه به سلامت. گرگوری McMichael گفت: ماموران که در ابتدا مورد بررسی قرار گرفته است که تیراندازی که Arbery تا به حال مورد حمله قرار پسرش تراویس.

با توجه به Buzzfeed News, McMichael محققان گفت که او فکر Arbery مسئول یک سری اخیر منازل به قصد سرقت در محله و گفت که او و پسرش شد انجام یک شهروند را بازداشت. هر دو از McMichaels گفت که این تیراندازی زمانی رخ داد که در نتیجه یک مبارزه برای تفنگ که تراویس McMichael حمل شد. پلیس محلی بر این باور بودند که McMichaels بودند اقدام در چارچوب حقوق خود را به انجام یک شهروند را بازداشت و اعتقاد McMichaels’ ادعا که تیراندازی شد که در نتیجه یک مبارزه است.

اما در اوایل این هفته یک تلفن همراه تصویری از تیراندازی منتشر شد. این ویدئو نشان داد بسیار متفاوت دنباله ای از حوادث از یک داده شده توسط McMichaels. در این ویدئو Arbery دیده می شود دویدن پایین مسکونی جاده در وسط روز. او با نزدیک شدن توسط دو مرد سفید با اسلحه — به McMichaels. Arbery به نظر نمی رسد به انجام هر کاری برای تحریک مردان, اما مبارزه تحقیق و بحث به هر حال و تیراندازی رخ می دهد.

این ویدئو به سوال نامیده می شود حساب تیراندازی McMichaels داد به پلیس و موجب خشم Buzzfeed گزارش شده است. هر ایسناواندا جونز Arbery مادر صحبت کرد و گفت که این ویدیو اثبات شد که پسر او تا به حال هیچ کار اشتباهی انجام داده و به قتل رسیده بودند برای در حال اجرا در حالی که سیاه و سفید است.

“او را برای تنه زدن روزانه و او مانند یک حیوان شکار و کشته شدند. من امیدوار هستم که همه درگیر آنها تحت تعقیب و آنها را به زندان برود.”

با صدای بلند فریاد برای عدالت درخواست یک تحقیق جدید به صورت Buzzfeed گزارش شده است. گرجستان دفتر تحقیقات نگاه به صورت و تحقیقات خود منجر به دستگیری McMichaels روز پنج شنبه.

پس از دستگیری اعلام شد, گرجستان دادستان کل کریستوفر Carr گفت که بازداشت “اولین گام در آنچه به من اعتماد به نفس خواهد شد سویفت جاده به عدالت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر