توییتر نمی خواهد مجازات فریبنده جو بایدن تصویری از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus نظرات گزارش می گوید

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین به تازگی ارسال شده در آگهی به توییتر است که حملات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نظرات خود را در coronavirus. اگر چه رسانه ها تلقی می شد “تصویری دستکاری” توسط واشنگتن پست واقعیت-جستجوگر مگ کلی, The Daily Caller , گزارش که در توییتر حاضر به برچسب تصویری خود “دستکاری رسانه” سیاست.

با توجه به The Daily Caller, توییتر, جدید سیاست آغاز شد و در 5 مارس و دو روز قبل از بایدن ویدئو ارسال شده در مارس 3. به این دلیل توییتر را گزارش نمی شود tagging این فیلم به عنوان “دستکاری رسانه ها.”

بایدن کمپین تبلیغات قطع به نظر می رسد به عنوان اگر تهمت تماس coronavirus جعل هر The Daily Caller. در یادداشت انتشار است که مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به حزب دموکرات در پاسخ به این ویروس به عنوان یک جعل است نه ویروس خود را.

دوم بخشی از بایدن کمپین تصویری قطع شده است به پیشنهاد کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام سفید supremacists “بسیار خوب مردم است.” همانطور که اشاره شد توسط The Daily Callerتهمت نظرات ساخته شده بودند و در طول مرگبار 2017 Charlottesville رالی زمانی که او وجود دارد گفت: “بسیار خوب مردم در هر دو طرف” از جنجال های اطراف Robert E. Lee مجسمه.

همانطور که اشاره شد توسط PolitiFact, رئیس جمهور روشن نظرات خود را یک روز بعد.

“و من صحبت کردن در مورد افرادی که رفت چرا که آنها احساس بسیار به شدت در مورد این بنای تاریخی به Robert E. Lee بزرگ به طور کلی. این که آیا شما آن را دوست دارم یا نه, او یکی از ژنرال بزرگ.”

در واقع بررسی برای واشنگتن پست, کلی به این نتیجه رسیدند که بایدن کمپین تصویری عمدا گمراه کننده است.

“در نهایت جدیت coronavirus شیوع این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال روشن نظرات خود را در موضوع قبل از آگهی منتشر شد و آشکار راه بایدن اردوگاه جدا سخنان خود در مورد رویای آمریکایی تحت فشار قرار دادند و ما را به چهار Pinocchios,” او نوشت.

“مبارزات باید مایل به پرونده خود را بدون توسل به تصویری دستکاری شده است.”

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده توییتر برای اولین بار استفاده از آن دستکاری شده رسانه ای سیاست به برچسب یک ویدیو که کاخ سفید رسانه های اجتماعی مدیر دن Scavino ارسال شده است. این ویدئو که به نظر می رسد برای نشان دادن بایدن حمایت مجدد از مغلوب ساختن پیشی جستن بعدها بازتوییت شده توسط رئیس جمهور. اما پس از بایدن نظر در این ویدئو دموکراتیک frontrunner ادامه داد: حکم او ساخته شده است که آن را روشن او بود و نه حمایت از انتخاب مجدد رئیس جمهور است.

در پاسخ به تگ تهمت مدیر کمپین براد Parscale مشت کردن در توییتر و ادعا کرد که شبکه رسانه های اجتماعی در تلاش بود تا سکوت مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان به خوبی به عنوان محافظه کاران به طور کلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>