توییتر به من قفل شده است. چهار روز از آشفتگی دنبال کرد.

توییتر به طور دائم گیر در مغز من. NurPhoto/گتی ایماژ

مانند بسیاری از دیگر همیشه خسته از اعضای رسانه ای, من یک تمام عیار توییتر معتاد نوع ادم سفیه و احمق که از خواب بیدار و بلافاصله باز می شود این برنامه به عنوان اگر اتصال به یک چهارم از یکی از کسانی که scammy افراد مشهور, خدمات دربان که وعده در روز از مواد مغذی اما واقعا فقط پمپ شما پر از Pedialyte و هر چه سرم گوک توصیه است که در هفته.

پس از هک چهارشنبه گذشته که به طور خلاصه در جهان تاثیر گذار ترین چهره های عمومی به بی خبر bitcoin کلاهبرداری دستفروشان تقریبا همه تایید حساب شد به طور خلاصه قفل شده است در حالی که توییتر بررسی و دوباره امن داخلی خود را کنترل. اکثر آبی “تیک” که کاربران به خواندن و به tweeting از صبح روز بعد اما برخی از ساخته شده است به صبر به عنوان شرکت تیم پشتیبانی در پاسخ به تعداد درخواستهای پشتیبانی. تا دیروز بعد از ظهر من قادر به دسترسی به حساب اصلی و برای همه است که اتفاق می افتد در جهان—و یا شاید به این دلیل که از آن چهار روز تحریم شد یکی از مهمترین bizarrely آموزشی تجربه های من تا به حال بیش از چند ماه گذشته است.

به کار در رسانه های مدرن است که با وسواس چک کردن در برای آخرین اخبار و تحولات و در حالی که یک زمان وجود دارد تا چندی پیش که ما می تواند صادقانه اطمینان خودمان است که ما نمی خواهد دست در مقدار اگر ما در یک بعد از ظهر دور پنج سال گذشته را محو هر گونه امید از مهلت. رئیس جمهور تهمت مسئول است به صدای جیر جیر چیزی unhinged در هر لحظه و زمانی که او نیست خشم-تایپ نارضایتی یا برخی از سازمان های دولتی یا شرکت های خصوصی است که معمولا در راه اندازی برخی از حمله به نجابت و یا آزادی های اساسی. توییتر تبدیل شده است من رفتن به اولین منبع برای اخبار و زمینه و من تبدیل به عادت کرده اند به دیدن فجایع یا پوچ پاپ با چنین فرکانس است که آن را احساس به عنوان اگر هر بازنگری این برنامه را تولید چیزی جدید و پر هرج و مرج. در طول COVID-19 همه گیر و دولت پلیس سرکوب شده است و حتی بیشتر مورد من بوده است ممتاز به امن و سالم اما زندگی در نیویورک, من نگه داشته ام تا با اخبار و پیوست تظاهرات نیاز به به روز رسانی.

به عنوان یک نتیجه, من باد تا طراوت جدول زمانی و یا بازگشایی برنامه به عنوان یک ماده عادت تقریبا به عنوان اگر آن را یک تیک من نمی توانید کنترل کنید و یا حتی عملکرد بیولوژیکی ضروری برای ادامه زندگی. اما چهارشنبه شب هنگامی که آن را به نظر می رسید که فقط در مورد هر حساب تایید شده بود و هنوز هم قفل شده است و من قادر به سرعت تشخیص دهند که من بعید است به از دست مقدار اخبار shitposting یا dunking در ضعیف از بد-ایمان نویسندگان و صاحب نظران. جای تعجب نیست بسیار دشوار است و در همه به خاموش کردن Tweetdeck — آن را تا حد زیادی یک حرکت از مردم غرق در افکار در مورد قفل بودن — و به نوشتن.

با مغز قطع به چشمک زدن, هرج و مرج, جمعه تبدیل به یکی از سازنده تر شب از هفته است. در متون با دوستان توضیح دادم و آن را به عنوان چیزی شبیه به Seinfeld قسمت است که در آن جورج می دهد و تبدیل به یک نابغه که بسیار غمگین از من متوجه شدم زمانی که من آن را گفت: — Costanza به دست آورد رادیکال جدید بینش و توانایی صحبت پرتغالی در حالی که من فقط به پایان رسید کار عادی و بدون هدر رفتن سه ساعت خیره شدن به عذاب رفته.

همچنین بخوانید: توییتر نشان می دهد جزئیات بیشتر در مورد این هک عظیم

شنبه بعد از ظهر همه چیز شروع به تغییر. من شروع به احساس می کنم مثل یک کافئین معتاد که رفته بود یک یا دو روز بدون قهوه لرزان و شروع به نگرانی در مورد اینکه آیا من می خواهم ثابت قبل از من فرو ریخت در خستگی. من نمی توانستم حتی نگاهی به من خوراک و در عین حال من خودم futilely بازگشایی برنامه توییتر بارها و بارها به عنوان ناخودآگاه من نشده بود و در عین حال تنظیم به این واقعیت جدید.

این بی معنی relaunches قرار داده و در stark امداد فقط چگونه اغلب من در توییتر—گاهی اوقات من می خواهم برنامه را باز کنید قبل از اینکه با ارائه یک بی فایده تنظیم مجدد رمز عبور درخواست آن را پس از تشکیل پرونده و در عین حال یکی دیگر از بلیط با شرکت در آن و سپس در کمتر از یک دقیقه بعد خودم mashing که پرنده آبی, آیکون, به عنوان اگر من می خواهم تنظیم مجدد مغز من. دوست من امیلی نیز قفل شده است و ما شروع به چک کردن در با یک دیگر برای دیدن اگر وجود دارد می خواهم که هر کلمه از توییتر, تیم پشتیبانی, هر چند آن را به زودی بهر. دوستان ما Eric ترحم و سعی کردم به صدای جیر جیر در این شرکت از طرف ما اما ما آمد تا خالی وجود دارد بیش از حد.

بله این بود که احساساتی و بدون من سزاوار هیچ همدردی. اما هنوز توییتر برای بهتر یا بدتر است و در حال حاضر مرکزی به زندگی من. بدون جریان ثابت از اخبار قبل از من شروع به چک کردن وب سایت های فردی تایپ کردن آدرس ها از ملی و منطقه ای روزنامه ها و همچنین اخبار سایت به مرورگر خود مانند یک دایناسور یا عموی خود ژن که هنوز Compaq دسکتاپ. حداقل یک روزنامه چاپ می آید حق خود را درب. من بالید خودم که در بالا از داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده و در حال حاضر من می ترسید تبدیل شدن به یکی از کسانی که نمی دانم در مورد چیزی تا اواخر شب تلویزیون را نشان می دهد riffed در آن است. مستقیم و بی واسطه و آگاهی بخشی از کار من و این تحریم ساخته شده آن را غیر ممکن است—آن شروع به احساس می کنم مثل یک خاموشی بیش از هر چیز دیگری است.

این بود که فقط اخبار یا. توییتر است که گاهی اوقات به عنوان یک دیجیتال جدید watercooler به خصوص برای کلاس قروچه از رسانه ها اما من می خواهم بگویم آن را بیشتر شبیه به یک ایستگاه قطار و مرکز کنوانسیون; فکر می کنم nexus از 34 و 7 در منهتن اگر پن ایستگاه نبود چنین زباله های پشته و باغ میدان مدیسون پر شده بود با برک آوت اتاق به جای سوئیت لوکس. از آن جایی که من برقراری ارتباط با بسیاری از دوستان و همکاران سابق حتی اگر این بدان معناست که فقط ارائه یک fave خود را به آخرین مقاله یا جلال احمق و شبه منکر همه چیز شوخی است. چند از نزدیک ترین دوستان من باید یک متن زنجیره ای است که اغلب لگد کردن در صبح هنگامی که یکی از ما می فرستد اشتباهترین و/یا جالب ترین توییت دیده ایم که آن روز صبح.

من همچنین با استفاده از توییتر به طور فزاینده ای برای چت با مبلغینی و منابع دیگر برای داستان و در واقع در وسط سه DM مکالمات وقتی میخوام بوت. من نمی باید آدرس ایمیل خود را—بله که تقصیر من—و بنابراین پیشرفت است که من می خواهم تا حد زیادی متوقف شده و پژمرده. در واقع من تنها یک bummed در مورد آن, اما من گچ است که تا به حال بخشی از کار بیش از حد.

وجود دارد برخی از نتایج مثبت از چهار روز سفر به بیابان. من و همسرم رفتیم شمال ایالت به (مسئولانه و با خیال راحت) دیدن برخی از خانواده و نبود یک لحظه در حالی که سه ساعت رانندگی است که من احساس هر گونه اصرار به زیرچشمی نگاه کردن در تلفن قرار داده و ما را در حتی اسمی خطر است. من عادت وحشتناک خیره در گوشی من در طول هر نوع جمع خانواده به مراتب کمتر بیش از حد, اگر ناتوانی من برای ورود به زودی یک موضوع از مکالمات خود را.

شنبه شب من می خواهم رشد نا امید به اندازه کافی است که من رسیده به توییتر comms تیم بدانند که کار من پوشش این شرکت ساخته شده از آن معقول به اندازه کافی برای انجام این کار است. توسط چهار شنبه بعد از ظهر من دسترسی ترمیم شد که کمک بسیار خوبی به دنبال آشنا ناامیدی و دیرهنگام تحقق یکشنبه شب.

به عنوان مهم به عنوان آن را به تولید کار خوب و منظم اشتغال در ویران رسانه های مدرن متکی و حتی بیشتر در توییتر نفوذ و منظم برسد. اهمیت رسانهها و تعداد دنبال تقویت شده و عدم پاسخ به داستان های شما را می توانید مانند یک فوری پانچ به روده و بدتر آشکار رد.

من عاشق خواندن, نوشتن خوب است و از ذهن نیست چنگال حسادت من احساس می کنم که با بهره گیری از این کار بهتر است نویسندگان چون در نهایت که به من انگیزه. دیدن توییتها با regurgitated اخبار ویروسی, اما, باعث می شود من احساس می کنم مثل من انجام کاری اشتباه است; رعایت کردن دست تجزیه و تحلیل بیشتر بران از هر چیز من می توانید صدای جیر جیر با ساعت از زمان دبستان برگ من احساس محزون می خوانی ناکافی است. ترین ترجمه روزنامه نگاران و نویسندگان اغلب انجام بنابراین شما به طور مداوم نیاز به موفقیت دیگران فلش در مقابل چشم خود را در یک راه بسیار منحصر به فرد. وب سایت ها و روزنامه ها برخي قاعدههاي كلي اما به ندرت توسط نویسنده صورت درست در کنار آنها لبخند یا mugging برای دوربین است.

اینترنت به خودی خود یک بازخورد فوری ماشین اما حداقل اگر منتشر شده داستان تا حدودی شما را سرزنش می تواند آن را در هر تعداد از عوامل خارج از کنترل خود. در توییتر شما آنچه احساس می کند مانند زمان واقعی ارزیابی از ارزش کار شما و بیشتر به نقطه, شخصیت خود را. رسانهها با ارائه یک دوپامین, آمار, اما آن را در کوتاه مدت افزایش است که شما برای همیشه لطفا برای ترک تعقیب به خصوص اگر شما لازم نیست که به اندازه کافی پیروان برای تضمین بازدید به طور منظم. آن را بسیار آسان برای غلتیدن در این و اتلاف وقت

هیچ یک از این گسل از توییتر خود دیگر از آن Sisyphean مبارزه برای مقابله با نازی ها توطئه پردازان و sexists فراموش نشدنی پلت فرم آن ارائه می شود دقیقا آنچه در آن وعده. توییتر قابل ملاحظه ای مفید هر دو به عنوان یک ابزار برای کار و ارتباطات است. من زمان و بدون برنامه فقط به من بیشتر تشخیص خود من اشکالات و نقص های امنیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>