بنگلور: غول رسانه های اجتماعی توییتر را مسدود کرده است کارناتاکا BJP حساب تا 24 ساعت برای آن توییت در افراد با “لیبرال نمایش’ یک حزب رسمی تایید کرد در روز چهارشنبه.

“توییتر را مسدود کرده است BJP کارناتاکا حساب برای 24 ساعت. از اواخر این تیم شده است به دنبال به نقش لیبرال چپ و کنگره برگزار می شود دولت برای چند سال گذشته و چگونه اکوسیستم عملکرد در برابر کا,” Vinod کریشنا Murthy, کارناتاکا دولت بی جی پی Yuva مورچا معاون رئیس جمهور گفت: سرپرستان.

Murthy گفت: Karnataka BJP آن همراه شده است گفتن جهان چه لیبرال چپ و کنگره انجام داده اند و اظهار نظر در مورد اینکه چرا لیبرال ها می رویم در برابر تابعیت متمم قانون (CAA) که آشکارا صحبت کردن در مورد.

بی جی پی Yuva مورچا رهبر است clueless در مورد کسی که شکایت علیه توییتر خود را اداره کند اما اشاره کرد که کل اکوسیستم مخالف بی جی پی و کا را ganged تا با هم و بدست آن انجام می شود.

“اگر شما نگاه کنید ما توییتهایی ما در حال گرفتن در کنگره و با حقایق. ما نیز است و لیبرال ها مستقیم در هر كس بوده است گمراه کننده عمومی با بسیاری از مسائل آنها حتی از آگاه نیست و آن است و نه حتی مربوط به موضوع” ادعا Murthy.

با توجه به Murthy, BJP کارناتاکا آن سلول اخراج یک سری از توییت در روز گذشته که حذف شد توسط آمریکا رسانه های اجتماعی ،

او گفت که او را حفظ کند و حساب تعداد توییت منتشر و بعد از آن گرفته شده توسط توییتر.

Murthy گفت: BJP کارناتاکا است در برابر هر کسی اما تنها صحبت کردن در حقیقت و در مورد تفرقه طبیعت کنگره و چه پس از استقلال آن را نگه داشته اقلیت های دور.

روز شنبه, BJP کارناتاکا رسمی رسیدگی در توئیتر خود نوشت: “این مایه تاسف است که ما رسیدگی قفل شده توسط توییتر برای صحبت کردن حقیقت در مورد لیبرال ها.”

آن قول داده است که آن را نمی خواهد قدم به عقب در تلاش خود را برای خارج کردن حقیقت در حوزه عمومی است.

“یک تشکر بزرگ برای حمایت و تشویق. Satymeva Jayate. Jai Hind,” حزب سیاسی گفت: به حامیان خود پس از توییتر رفع انسداد حساب در روز چهارشنبه.

حساب باقی مانده به طور کامل مسدود شده در روز سه شنبه.

“ما رو حساب توییتر باز با کمک BJP ملی رسانه های اجتماعی آن مبتنی بر تیم در دهلی نو” را تایید کرد Murthy.

وی گفت: رسانه های اجتماعی عمده نیست به دنبال هر گونه تضمین یا هشدار BJP کارناتاکا آن همراه آن را به عنوان رفع انسداد حساب در یک روز.

آن توییتی در دوشنبه متهم کنگره رهبران سونیا گاندی, مانموهان سینگ, Sushil Kumar Shinde و ویجی Bahuguna برای “فریب دادن” Dalits.

“در سال 2012 کنگره در قدرت در مرکز و Uttarakhand. این مسئول با تصمیم دیوان عالی را برای حذف رزرو برای برنامه ریزی طبقات (SC) و برنامه ریزی قبایل (ST) در مشاغل دولتی و تبلیغات” گفت: Karnataka BJP.

کارناتاکا BJP سخنگو G. Madhusudhana گفت: سرپرستان که او تا به حال هیچ ایده ای در مورد حساب مسدود شده و سپس رفع انسداد توییتر.

“چه اتفاقی افتاده است ؟ من نمی دانم” گفت: Madhusudhana.

در واکنش به drubbing BJP رنج می برد در دهلی مجمع انتخابات حزب توییتی که وجود دارد بدون نیاز به از دست دادن قلب.

“در حال حاضر زمان برای رفتن به رای دهندگان را به نفع خود قلب و ذهن خود را. اجازه دهید ما برنامه ریزی برای سال 2025 از امروز. ما با شما ایم” کارناتاکا BJP در روز چهارشنبه.

در یکی دیگر از پست های تصویری در فوریه 8 در توییتر BJP کارناتاکا نشان داد یک صف طولانی از برقع چادری زنان در انتظار رای در دهلی مجمع انتخابات است.

زنان مسلمان دیده می شد نشان دادن کارت شناسایی رای دهندگان خود را یکی پس از دیگر به عنوان کسی که خواسته آنها را به انجام این کار در هندی.

“Kaagaz ناهی dikhayenge همهمه!!! حفظ اسناد و مدارک امن, شما نیاز به آنها را نشان می دهد دوباره در ملی ثبت احوال (NPR) ورزش است. #DelhiPolls2020 ایم” BJP کارناتاکا نشان دادن آنها.

هر چند BJP تبریک گفت, Arvind Kejriwal, رهبری, Aam Aadmi Party (AAP) برای برنده شدن در دهلی نو, نظر سنجی, حزب برجسته که در آن موفق به افزایش آن رای به اشتراک گذاری با شش درصد در مقایسه با سال 2015.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im