تولید تلویزیون خاموش شدن ناگهانی در پی Coronavirus توضیح داد

Coronavirus TV production cancellation

نه همه تولید تلویزیون تاخیر ایجاد شده برابر است. خواهد هیت/NBC

در حال حاضر همه شما به خوبی آگاه از بهمن هالیوود لغو و تاخیر ناشی از شیوع کروناویروس. فیلم های پرفروش در حال محو شدن از انتشار برنامه مورد علاقه خود را در حالی که سری به احتمال زیاد رنج می برند به عنوان به خوبی. اما در آن درک وسیع تری وجود دارد و با درجات مختلفی از لغو و تاخیر به خصوص برای تلویزیون است. به طور خاص دو متمایز تولید خاموش شدن ناگهانی پدید آمده در پی COVID-19.

پخش گلایه

پخش شبکه های تلویزیونی در میان NBC, CBS, Fox و ABC و به میزان کمتر CW در حال قفل شده است و به نسبتا سفت و سخت برنامه. این شبکه به طور معمول عمل سالانه ساعات پر بیننده برنامه را پوشش می دهد که ماه سپتامبر تا اوت سال بعد با تبلیغات قرارداد قفل شده و لود شده است. به عنوان یک نتیجه, آنها ندارد, همان درجه از انعطاف پذیری برای مبارزه با ماهیت پویا COVID-19 خود را به عنوان کابل و جریان همتایان. در حالی که بینندگان تلویزیون است که انتظار می رود برای دیدن کلی افزایش در میان خود انزوا کارشناسان هشدار می دهند که این نمی خواهد کاهش متعاقب آن ضرر و زیان مالی ناشی از کوروناویروس.

تولید خاموش شدن ناگهانی در پخش خواهد شد که متفاوت اثرات. مثلا ABC بت آمریکایی به حالت تعلیق در فیلمبرداری اما قبلا شات قسمت ادامه خواهد داد به هوا هفتگی. این ممکن است منجر به یک وضعیت بی دست و پا که در آن شبکه اجرا می شود خارج از فیلم جدید و باید تاخیر نتیجه گیری برای فصل, به خصوص اگر آن را هنوز هم امن نیست به هوا زندگی می کنند را نشان می دهد. این مشکل همه شبکه ها رو به عنوان بسیاری از سری هر دو اسکریپت و unscripted خواهد شد تکمیل قسمت قبل از پایان فصل به طور ناگهانی. به عبارت دیگر شما ممکن است مجبور به صبر برای کشف حقیقت در پشت که آبدار, پیچ و تاب و در مورد علاقه خود را در شبکه های درام. هنگامی که تولید رزومه تمدید سری به احتمال زیاد درجه های بعدی قسمت های جدید 2020-21 پخش فصل است. لغو سری به احتمال زیاد نمی خواهد این فرصت را برای پایان دادن به در یک سنتی آخر.

کابل درام

کابل نیست محدود به عنوان فشارنده از یک برنامه به عنوان پخش و می تواند به بازی در اطراف یک کمی بیشتر. AMC رو به گسترش است که قبلا برنامه ریزی شده وقفه سه هفته های اضافی برای فصل 4 از ترس مرده راه رفتناست که نه کاملا به عنوان مخل. FX در ضمن تصمیم گرفتند به طور کامل تاخیر اکران فیلم Fargo فصل 4 در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 19. این شبکه تا به حال فیلم برداری هشت از فصل 10 قسمت قبل از خاموش کردن هر TheWrap و تصمیم گرفت یک تاخیر کامل شد مطلوب تر از پخش ناقص فصل در بخش. چنین تصمیم گیری را اثر موج دار شدن به Emmys مبارزه رتبه های تلویزیون, تبلیغات, فروش و صدور مجوز معاملات.

از سرگیری تولید در نشان می دهد که باید به حالت تعلیق فیلمبرداری نیست یک تعمیر ساده اما. همانطور که ما قبلا به آن اشاره شد صنعت سرگرمی است که در میان یک صدا بحران است که در آن تقاضا برای در دسترس فیلمبرداری از مکان های بیش از عرضه است. به عبارت دیگر برای تلفن های موبایل به سرعت در حال اجرا از اتاق به فیلم. هنگامی که بدترین بیماری همه گیر در آینه و عملیات عادی می توانند رزومه وجود دارد رفتن به یک سیل از تولیدات مسابقه برای راه اندازی. چگونه این اولویت بندی, سازماندهی و اجرا خواهد شد پارامونت به آینده تلویزیون برنامه.

کار ضرر و زیان

متاسفانه توقف تولید است و در نتیجه از دست دادن عظیم اشتغال در سراسر صنعت به خصوص در زیر خط و مستقل نقش. این شامل قابل توجه مانند شغل دستیار کارگردان, فیلمبردار, تولید, طراح, طراح صحنه و لباس و یک میزبان از دیگر مهم همکاران که نقش کلیدی در تولید.

UTV و Comcast در حال ارائه دو هفته پرداخت به NBC Chicago Fire crewmembers هر خبرنگار هالیوودو WarnerMedia همین برای HBO را صالح سنگ های قیمتی. GoFundMes نیز راه اندازی شده است برای آسیب پذیر تولید کنسرتهایی. اما در بیشتر قسمت ها, تعطیل مسدود است, استخدام در یک مقیاس گسترده. اتحادیه IATSE گزارش روز شنبه که 120,000 شغل در حال حاضر از دست داده است و در میان آن 150,000 اعضای. به عنوان یک نتیجه از آن است متعهد 2.5 میلیون دلار به چندین بودجه امداد.

خرید اینترنتی زیر خط کارگران خواستار بهبود سیاست در سطوح ایالتی و فدرال است که از اشتغال و رسیدگی به عدم ثبات مالی در سراسر صنعت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>