ترکمنستان تحمیل ممنوعیت استفاده از کلمه ‘coronavirus’ پوشیدن ماسک

واشنگتن: ترکمنستان کشوری در آسیای مرکزی تحمیل ممنوعیت استفاده از کلمه ‘coronavirus’. این کشور نیز ممنوع پوشیدن ماسک.

این ادعا که هیچ موردی از coronavirus گزارش شده در کشور ترکمنستان را به دولت گزارش هشدار داد رسانه های محلی و یا اطلاعات سلامت بروشور در برابر استفاده از نام ویروس.

کلمه نیز یافت می شود هیچ جایی در ترکمنستان وزارت بهداشت بروشور در بیماری های ویروسی هستند که با توجه به مدارس و بیمارستان ها و محل کار.

هیچ بحث و گفتگو در coronavirus مجاز در کشور است. پلیس دستگیری افرادی که داشت صحبت کردن در مورد ویروس.

واکنش در نگرش دولت جین Cavelier رئیس گزارشگران بدون مرز را (RSF) شرق اروپا و آسیای مرکزی میز گفت که محرومیت از اطلاعات نه تنها نقض حقوق بشر قرار می دهد اما همچنین بسیاری از زندگی به خطر است.

ترکمنستان

ترکمنستان واقع شده است در آسیای مرکزی است. آن است که مرز قزاقستان در شمال غرب ازبکستان به جنوب و شرق افغانستان به سوی جنوب شرقی ایران به سمت جنوب و جنوب شرق و دریای خزر به غرب است.

پایتخت این کشور در عشق آباد است. آن است که بزرگترین شهر کشور است.

Coronavirus موارد در سطح جهانی

در سطح جهان بیش از 900,000 مردم آلوده شده توسط رمان coronavirus و تقریبا 46,000 اند و پس از آن برای اولین بار پدید آمده در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>