ترکیه اولین پزشکی حرفه ای می میرد COVID-19

استانبول: Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu معروف ترکی, دکتر, درگذشت, پس از آلوده شدن با رمان coronavirus, وزیر بهداشت اعلام کرد در روز چهارشنبه بدون disguising و خود را در غم و اندوه بیش از وخیم تر شدن وضعیت.

پسرش Onur Taşıcıoğlu در توییتر اعلام کرد که یکی از پزشکان درگیر در مبارزه با این بیماری همه گیر درگذشت یکشنبه پس از قرارداد COVID-19.

که Cemi Tascioglu

یک پروفسور طب داخلی در دانشگاه استانبول, Dr. Cemil Tascioglu ایراد سخنرانی به استانبول دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان و نیز بسیاری از مقالات منتشر شده در مجلات مختلف.

آن شناخته شده است که Cemil Taşçıoğlu است کتاب با عنوان “بیماری های داخلی مورد تالیفات”, “پزشک بیماری های داخلی, راهنمای عملی زندگی”.

استاد دکتر آزمایش مثبت برای این ویروس شد و تحت درمان پس مارس 16.

بود که برای اولین بار شناخته شده مرگ یک پزشک در ترکیه از coronavirus.

تسلیت

پس از خبر مرگ رئیس جمهور, رجب طیب اردوغان, تمدید تسلیت خود را به خانواده خود را در یک صدای جیر جیر.

دین استانبول دانشکده پزشکی دانشگاه. دکتر Tükek گفت: که هر کس از دستیار خود را به دانش آموز خود او را دوست دارد. “متاسفانه 15 روز مراقبت های ویژه مبارزه به پایان رسید به دلیل coronavirus او گرفتار بود از یک بیمار است.”

بدتر شدن COVID-19 بحران

استاد دکتر و بیش از 600 بهداشت و درمان کارگران قراردادی رمان coronavirus عفونت

“تعدادی از ما, دکتر, دوستان, پرستاران یا دیگر بهداشت پرسنل تحت تاثیر رمان coronavirus بالا است. این رقم که من با اکراه اعلام شده است 601” وزیر Fahrettin Koca یک کنفرانس خبری گفت, با صدای در آستانه گریه.

Koca گفت: 2,148 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و 63 فوت کرده در 24 ساعت گذشته یک افزایش ناگهانی فشار مرگ و میر به 277.

ترکیه تا کنون ثبت شده در مجموع 15,679 موارد او اضافه شده است.

وزیر بهداشت و درمان برای اولین بار ارائه شده به تفکیک موارد توسط منطقه است.

بیش از نیمی از کل موارد ثبت شده در کشور ترکیه که در شهر استانبول که در آن 117 مرگ و میر و 8,852 موارد ثبت شد.

به دنبال آن عمده غربی شهر ازمیر و آنکارا پایتخت.

ترکیه گرفته شده یک سری از اقدامات به سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش coronavirus از بسته شدن مدارس quarantining حدود 50 شهرها و مناطق و اعمال مقررات منع رفت و آمد برای افراد سالمند بیش از 65.

منبع: Agence France-Presse ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>