جسورانه و زیبا اخلال گران برای روز شنبه, مارس 18 نشان می دهد که لیام اسپنسر (اسکات کلیفتون) سعی خواهد کرد به پرونده او دوباره. پس از رویارویی با توماس لیام هنوز هم داده نشده است تا در زو باکینگهام (Kiara بارنز). او فکر می کند که او هنوز هم می تواند او را قانع کند از حقیقت را در او می داند صابون.

لیام دلیل است که زو در Forrester خلاقیت. مدل اخراج شد و پس از ایفای نقش در نوزاد تعویض نازل شد و او به سمت چپ بیکاری و بی بضاعت. زمانی که لیام و timis timisoara masturbate فورستر (ژاکلین MacInnes چوب) او در بر داشت او توفنده با وینسنت واکر (جو tracy tarter) توماس Forrester را (متی اتکینسون) ،

لیام متقاعد timis timisoara masturbate به زو فرصت دیگری بعد از آنها پیدا کردن که توماس و زو مشترک یک اتصال. در آن زمان توماس confiding در زو و آنها می خواستند به ماندن یک قدم جلوتر از طراح برنامه.

Timis timisoara masturbate سپس بخشید زو و او بازگشت به خانه مد. قبل از اینکه طولانی, توماس ساخته شده او دوست دختر خود را در تلاش برای ایجاد امید لوگان (Annika نوئل) حسادت. و در حالی که زو قبلا سوگند وفاداری او به لیام و timis timisoara masturbate به نظر می رسد که حتی او کاهش یافته است برای توماس’ لباس مبدل در امدن. پس از خواب با Forrester وارث او همچنین متقاعد شده است که او در نقل مکان کرد از امید.

Soap opera اخلال گران, اذیت کردن, که لیام سعی خواهد کرد برای دریافت از طریق به زو. این مدل ممکن است به شنوایی لیام نظر پس از صحبت های اخیر با توماس. هنگامی که او پرسید: Thomas اگر او فقط با استفاده از او به عنوان یک سنگ پله به امید او را رد نماید. او التماس کرد که او تا به حال نقل مکان از امید.

لیام می توانید سعی کنید برای باز کردن زو چشم نشان دادن او را چگونه به سرعت او را عاشقانه با توماس پیشرفت کرده است. آنها رفته اند از درست بودن دوستان به داغ-و-سنگین در چند هفته. او ممکن است سوال جدول زمانی و بپرسید زو اگر آن را حس می کند به او.

این متخصص همچنین می توانید درخواست این مدل به نظر توماس ” اقدامات اخیر. با زو تولد او را انتخاب کنید به آن را نگه دارید آرام و صمیمی است. به جای او تصمیم به جشن در Forrester خلاقیت و دعوت از امید و داگلاس فورستر (Henry یوسف برو) به آن را ببینید. در واقع هر زمان که توماس باعث می شود یک اعلامیه به زو امید و داگلاس فقط اتفاق می افتد شاهد آن است. نمی کند که به نظر می رسد عجیب و غریب به او ؟

جسورانه و زیبا اخلال گران, اذیت کردن, که توماس را بپرسید زو به ازدواج او در این هفته است. اما مدل نمی دهد, توماس پاسخ مستقیم. به نظر می رسد به عنوان اگر لیام در واقع ممکن است گیاه بذر تردید در ذهن او چون او را اول بپرسید توماس برای تحقق یک وضعیت خاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im