به گزارش سطحی که روسیه در یک بار دیگر تهدید دموکراسی آمریکایی محافظه کار مفسر Tucker Carlson گذراند op-ed برای فاکس اخبار و پیشنهاد های مختلف دشمن: ایالات متحده طبقه حاکم.

کارلسون با اشاره به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات و افزایش برنی ساندرز به عنوان نشانه هایی است که مردم آمریکا باید “رشد خسته” از طبقه حاکم که گوئی همه چیز را از برون سپاری از اقتصاد آمریکا به چین برای انتقال از “بهترین دانشگاه ها در جهان به یک شوخی است.”

فاکس نیوز میزبان با اشاره به این های اخیر ادعا می کند که روسیه در حال برنامه ریزی برای دخالت در سال 2020 انتخابات به انتخاب مجدد مغلوب ساختن پیشی جستن و با اشاره به فقدان مدارک و شواهد ارائه شده برای چنین اظهارات.

“هنوز عمومی به نظر نمی رسد به خصوص ترس,” او نوشت. “شاید آنها شنیده ام قبل از آن در جایی است. عدم هراس عمیقا ناراحت کننده به حزب دموکرات است که به شمارش در دیگر ترساندن مدتی بین در حال حاضر و نوامبر است.”

کارلسون در ادامه به توجه داشته باشید که صاحب نظران در حال حاضر تغییر تمرکز خود را به سندرز و او را متهم بودن یک دارایی.

“صبر کنید. برنی ساندرز? او یک دست نشانده پوتین ، ما فکر کردیم او یک برژنف دست نشانده ، او تبانی با روس ها. او به این دلیل باشد که او را با این برنامه است.”

اگر چه سی ان ان گزارش داد که ساندرز مطلع شد از اتهام روسیه تلاش خود را برای کمک به مبارزات انتخاباتی, مبارزات انتخاباتی خود نمی نشت داستان. جالب, شب قبل از نوادا قفقاز کسی در جامعه اطلاعاتی گفته می شود به بیرون درز آن کارلسون همراه با نشت از روسیه-مغلوب ساختن پیشی جستن اتصال.

با توجه به Carlson, ایالات متحده آمریکا, سیستم دموکراتیک است “تحت حمله” توسط روس ها یا چینی ها.

“این حمله توسط خود ما طبقه حاکم. آنها در حال تضعیف دموکراسی چرا که آنها هیچ انتخاب است.”

تپه را افزایش میزبان Krystal توپ که متهم شده است که یک روسی “گیاه” قبلا ادعا کرد که چنین اسمیر استفاده می شود برای حمله به افرادی که سوال ایالات متحده آمریکا امنیت ملی دولت آمریکا در جنگ های بی پایان و یا در این کشور شایسته سالاری.

هیلاری کلینتون به ویژه متهم دموکرات نامزد ریاست جمهوری Tulsi Gabbard — که هل پایان از تغییر رژیم در جنگ بودن مرتب توسط روسیه برای شخص ثالث را اجرا کنید. Gabbard قبلا چپ و موقعیت خود را در کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) در سال 2016 با توجه به آنچه که او به عنوان تعصب در برابر ساندرز به نفع کلینتون.

توپ ادعا می کند که کلینتون حمله قصاص برای تماس با خارج DNC را ادعا تعصب در برابر ساندرز در سال 2016. او همچنین گفت: این ناشی از تلخی در مورد از دست دادن او برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de