مغلوب ساختن پیشی جستن دختر و پسر-در-قانون جست و خیز مستند برای عید فصح سفر

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قدرتمند, دختر, Ivanka و پسر در قانون Jared کوشنر نادیده گرفته فدرال توصیه های coronavirus مستند به طوری که آنها می تواند سفر برای عید فصح جشن کاخ سفید تایید کرد پنج شنبه.

آنها رفت و از خانه خود را در واشنگتن DC به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده استراحتگاه گلف در بدمینستر, New Jersey, به مناسبت تعطیلات یهودی آغاز شد که در مارس 8 و پنج شنبه به پایان می رسد.

کاخ سفید تایید یک داستان اولین گزارش نیویورک تایمز گفت که این سفر شامل نیست هر بیشتر تماس با خارج از اگر تهمت و کوشنر باقی مانده بود قرار داده است.

“Ivanka — با خانواده — جشن عید فصح در یک بسته تسهیلات در نظر گرفته شده به خانه و خانواده. سفر او بود و هیچ تفاوتی از اگر تا به حال او شده است سفر به/از محل کار و محل بود و پر جمعیت کمتر از مناطق اطراف آن در نزدیکی خانه اش در, d. C.,” بیانیه ای گفت:.

“در حالی که در بدمینستر او شده است تمرین های اجتماعی فاصله و کار از راه دور. سفر او بود و نه تجاری. او تصمیم به صرف تعطیلات در خصوصی با خانواده اش است.”

واشنگتن, DC دارای یک “stay-at-home” سفارش به این معنی که مردم باید به جلوگیری از غیر ضروری سفر.

این است که در خط با کاخ سفید توصیه به “جلوگیری از اختیاری سفر” وادار کردن میلیون ها نفر از آمریکایی ها در سراسر کشور به ارز خود خانواده سنتی تجمعات بیش عید پاک و عید فصح آخر هفته به صورت آنلاین دریافت-togethers.

Ivanka Trump که دو برابر به عنوان یک مشاور ریاست جمهوری است با استفاده از رسانه های اجتماعی خود را به شهرت خواهش کنم با آمریکایی ها به احترام این دستورالعمل ها برای کمک به آهسته COVID-19 را گسترش.

“کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به در یک موقعیت به ماندن در خانه, لطفا, انجام,” او گفت: در خانه تصویری در پایان ماه مارس.

“هر یک از ما نقش مهمی در کاهش گسترش و اجتماعی فاصله موجب صرفه جویی در زندگی,” او گفت: “تصدیق “چالش فردی و جمعی” برای مردم تحت مستند.

کوشنر که مانند تهمت به دنیا آمده بود ثروتمند املاک و مستغلات خرید و فروش خانواده نیز یک مشاور ارشد و ساخته شده است یکی از چهره های کلیدی در تلاش کاخ سفید برای رسیدگی به این ویروس و متعاقب آن فاجعه اقتصادی.

کوشنر یهودی است و Ivanka تبدیل قبل از ازدواج.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>