مغلوب ساختن پیشی جستن خوش آمدید اما باید رفتار مانند مهمان: West Bengal وزیر

کلکته: West Bengal, وزیر آموزش و پرورش Partha Chatterjee روز دوشنبه گفت که ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خوش بود در هند بلکه باید رفتار مانند یک مهمان.

“رئیس جمهور تهمت است مهمان ما در بازدید از هند است. هند همواره با استقبال مهمانان. این فوق العاده است که او از هند دیدن او باید رفتار مانند یک مهمان.” او گفت: ANI.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: جمع عظیمی از مردم در جهان بزرگترین ورزشگاه کریکت در احمدآباد که ایالات متحده دوست دارد هند و همیشه خواهد بود یک مومن و وفادار به مردم است.

رئیس جمهور ایالات متحده است که به همراه دختر خود را Ivanka و پسر در قانون Jared کوشنر که در خدمت به عنوان مشاوران ارشد برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

قبل از آمدن به ورزشگاه پس از ورود خود را در هند مغلوب ساختن پیشی جستن و Melania بازدید Sabarmati Ashram, garlanded یک پرتره از مهاتما گاندی و چرخید یک charkha.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>